MihmandarMeşhurlarla Gönül Sohbetleri

Abdullah Arıdoru

MihmandarMeşhurlarla Gönül Sohbetleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-17
YAZAR Abdullah Arıdoru
ISBN 9752698871
DOSYA FORMATI 9,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Onlar; neden ve nasıl yaşamak sorularına hayatlarıyla anlamlı bir cevap vermiş olan değerlerimiz… Tarihe not düşen, insan ve insanlığa katkı sağlamak amacıyla yeni güne uyanan isimler…Onların yaptığı yol göstermek, mihmandarlık yapmak, yardımcı olmak, derdine meftun olmak, davasında fani olmak… Onların her biri geçmişinin ve geleceğinin sorumluluğuyla hareket edecek nitelikli bireyler için çalışıyorlar.Onları tanımak, sorumluluğumuzu güncelleştirmemize vesile olacak. Onları tanımak, ihmal ettiklerimizi telafi ettirecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz MihmandarMeşhurlarla Gönül Sohbetleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap MihmandarMeşhurlarla Gönül Sohbetleri.

...rına hayatlarıyla anlamlı bir cevap vermiş olan değerlerimiz ... CEVAT AKŞİT'LE GÖNÜL SOHBETLERİ - 4 MAYIS 2014 - İzle7 ... ... Tarihe not düşen, i. Abdullah Arıdoru. Onlar; neden ve nasıl yaşamak sorularına hayatlarıyla anlamlı bir cevap vermiş olan değerlerimiz... Tarihe not düşen, insan ve insanlığa katkı sağlamak amacıyla yeni güne uyanan isimler... Abdullah Arıdoru'nun Nesil Yayınları tarafından yayınlanan "Meşhurlarla Gönül Sohbetleri, Mihmandar" isimli kitabında 30 isimle yapılmış röportajlara yer veriliyor. A+A-. Risale Haber - Haber Merkezi. Gönül Sohbetleri / Münir ... Gönül Sohbetleri - Ö. Tuğrul İnançer -Halkkitabevi ... . A+A-. Risale Haber - Haber Merkezi. Gönül Sohbetleri / Münir Derman Hazretleri. gonulso...