Güneyden Şiir Yağmuru (Karton Kapak)

Şerko Bekes

Güneyden Şiir Yağmuru (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-08-16
YAZAR Şerko Bekes
ISBN 9753440875
DOSYA FORMATI 12,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Rüzgar dudakları üzerinde gördüğünüz o ney,Benim sevgimin sarılı endişesidir,Acılardan delik deşik olmuş!Benim yerime,'Ney çalmayı bilmediğim için'Rüzgar çalıyor!Akşamları gözükenVe günbatımı vaktinde gördüğünüz o pembe renkli kuş daYalnızca gelir, giderVe kanatlarıyla yazar,O başka bir kuş değil!'Çünkü kuş sadece okuyor ve hiç bir şey yazmıyor'O benim, ben kendimim!Ya bir anda 'öykü'yü yağmurlaştırıyorum,Ya da 'düz yazı'yı günbatımı sarısına çeviriyorum,Veyahut 'şiir'i yıldız yapıyorumKi gece geldiğindeKafanızda ışıldasın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güneyden Şiir Yağmuru (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güneyden Şiir Yağmuru (Karton Kapak).

...da ışıldasın! --- Seçiniz ---- Karton Kapak Ciltli ... Güneyden Şiir Yağmuru %25 İndirimli Şerko Bekes ... . Fiyat Aralığı Karton. Kağıt. 2.Hamur. Ya bir anda 'öykü'yü yağmurlaştırıyorum, Ya da 'düz yazı'yı günbatımı sarısına çeviriyorum, Veyahut 'şiir'i yıldız yapıyorum Ki gece geldiğinde Kafanızda ışıldasın! 3990000012872. 471871. Güneyden Şiir Yağmuru. Belge Yayınları. 16.60. Güneyden şžiir Yağmuru (Karton Kapak) PDF İndir. Güneyden şžiir Yağmuru (Karton Kapak) gibi daha b ... Siir Oku - Bing ... . Güneyden şžiir Yağmuru (Karton Kapak) gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da... Güneyden Şiir Yağmuru kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. : 9789753440875. Şerko Bekes adlı yazara ait Güneyden Şiir Yağmuru kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %35 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. : 464. Kapak. : Karton. Kağıt. : 2.Hamur. Ya bir anda 'öykü'yü yağmurlaştırıyorum, Ya da 'düz yazı'yı günbatımı sarısına çeviriyorum, Veyahut 'şiir'i yıldız yapıyorum Ki gece geldiğinde Kafanızda ışıldasın! Karton. Kağıt. 2.Hamur. Ya bir anda 'öykü'yü yağmurlaştırıyorum, Ya da 'düz yazı'yı günbatımı sarısına çeviriyorum, Veyahut 'şiir'i yıldız yapıyorum Ki gece geldiğinde Kafanızda ışıldasın! Güneyden Şiir Yağmuru - - 9789753440875 - Şerko Bekes - %25 indirimli - Rüzgar dudakları üzerinde gördüğünüz o ney, Benim sevgimin sarılı endişesidir, Acılardan. Karton. Kağıt Türü. 464. Cilt Tipi. Karton Kapak. Kagıt Cinsi. Kitap Kagıdı. Karton. Kağıt. 2.Hamur. Ya bir anda 'öykü'yü yağmurlaştırıyorum, Ya da 'düz yazı'yı günbatımı sarısına çeviriyorum, Veyahut 'şiir'i yıldız yapıyorum Ki gece geldiğinde Kafanızda ışıldasın! New-Age Music Orijinal MS Press Kitapları Other Languages Ödüllü Kitaplar Personal Development Politika Pop Music Referans - Kaynak Kitap Reference Sağlık Sanat Sesli Kitaplar Şiir Tarih Teknoloji... 3990000012872. 663469. Güneyden Şiir Yağmuru. Belge Yayınları. 15.00. %30. Sepete Ekle. Güneyden Şiir Yağmuru (Ciltli). Şerko Bekes. » Güneyden Şiir Yağmuru Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Invalid email address. » Güneyden Şiir Yağmuru Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? "Haç, Yılan ve Bir Şairin Takvimi" Divan'ından... Güneyden Şiir Yağmuru şiir kitabıyla modern Kürt şiirinin yaşayan en büyük şairi Şerko Bekes'in toplu şiirleri Türkçe'ye kazandırılmış oldu. : Karton. Kağıt. : 2.Hamur. Ya bir anda 'öykü'yü yağmurlaştırıyorum, Ya da 'düz yazı'yı günbatımı sarısına çeviriyorum, Veyahut 'şiir'i yıldız yapıyorum Ki gece geldiğinde Kafanızda ışıldasın!...