Kalbin AklıMedeniyet Üzerine Yazılar

Savaş Ş. Barkçin

Kalbin AklıMedeniyet Üzerine Yazılar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-13
YAZAR Savaş Ş. Barkçin
ISBN 9755748191
DOSYA FORMATI 6,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kalp ile akıl arasındaki dengeyi bulamayan modern insanın sıkısmıslıgına medeniyet ve kendilik üzerinden çare arayan bu eser, Savas Barkçin’in yıllar içinde yayınladıgı yazılar ve mülakatlardan olusuyor. Kalp ve akıl üzerinden bir perspektif olusturmaya çalısan kitabın ana ekseni “medeniyet“ kavramı. Barkçin, simdilerde çokça duyulan ve giderek bir kliseye dönüsen bu kavramı çesitli boyutlarıyla inceliyor. Modern uygarlıgın gitgide hayatımızdan tasfiye ettigi geleneksel medeniyet dinamiklerini/inceliklerini günlük sohbetlerimizden musikimize kadar örneklendiren Kalbin Aklı; teorik degil pratik bir metin olarak öne çıkıyor. Kitabın ikinci ekseni ise “kendilik“ kavramı. “200 yıldır temel meselemiz hep söylenildigi gibi gücümüzü degil, asıl kendimizi kaybetmis olmamız“ diyen Barkçin, kullandıgı kavramlardan bilimsel izahlara kadar baskalarının referanslarıyla hareket edenlere karşı “kendi“ olmanın önemini hatırlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kalbin AklıMedeniyet Üzerine Yazılar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kalbin AklıMedeniyet Üzerine Yazılar.

...e yayınladığı yazılar ve mülakatlardan oluşuyor ... Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar - 33.33 TL + KDV ... . medeniyet dinamiklerini/inceliklerini günlük sohbetlerimizden musikimize kadar örneklendiren Kalbin Aklı; teorik... Tasavvuf kategorisinde kendisine yer bulan Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. ...bu eser, Savas Barkçin'in yıllar içinde yayınladıgı yazılar ve olusturmaya çalısan kitabın ana ekseni "medeniyet" kavramı. günlük sohbetlerimizden musikimize kadar örneklen ... Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar - Savaş Ş. Barkçin Fiyatı ... . günlük sohbetlerimizden musikimize kadar örneklendiren Kalbin Aklı; teorik... Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar satışı Sonteklif'te. Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar. Fiyat : 62,90 TL. Bu ürün tükenmiştir. Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar Kağıt Kapak - 1 Ocak 2017. Savaş Ş. Barkçin (Eser Sahibi). ...bu eser, Savas Barkçin'in yıllar içinde yayınladıgı yazılar ve mülakatlardan olusuyor. medeniyet dinamiklerini/inceliklerini günlük sohbetlerimizden musikimize kadar örneklendiren Kalbin Aklı; teorik... Kalbin Aklı & Medeniyet Üzerine Yazılar-İNSAN YAYINLARI- Savaş Ş. Barkçin Kalp ile akıl arasındaki dengeyi bulamayan modern insanın sıkısm�. Kalbin Aklı Medeniyet Üzerine Yazılar. Yıl : 2017,00000000 Sayfa Sayısı : 384,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. ...sıkışmışlığına medeniyet ve kendilik üzerinden çare arayan bu eser, Savaş Barkçin'in yıllar içinde yayınladığı yazılar ve mülakatlardan oluşuyor. Kalbin Aklı - Medeniyet Yazıları ücretsiz ekitap indir....