Dostluk Öyküleri

Dostluk Öyküleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR
ISBN 9756836911
DOSYA FORMATI 7,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Bilgiye Sormuşlar:"Efendim, dünyada en çok kimi seversiniz?""Terzimi severim," diye cevap vermiş,Soruyu soranlar şaşırmışlar:"Aman üstad, dünyada sevecek o kadar çok kimse varken terzi de kim oluyor? O da nereden çıktı? Neden terzi?"Bilge, bu soruya da şöyle cevap vermiş:"Dostlarım, evet ben terzimi severim. Çünkü ona her gittiğimde, benim ölçümü yeniden alır. Ama ötekiler öyle değildir. Bir kez benim hakkımda karar verirler, ölünceye kadar da, beni hep aynı gözle görürler."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dostluk Öyküleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dostluk Öyküleri.

...ykü örnekleri. Çölde yolculuk eden iki arkadaşın yolculuğunun bir noktasında bir münakasa olur ve biri diğerine tokat atar ... Dostluk Öyküleri ... . arkadaşlık bitirme sözleri - çocuk öyküleri arkadaşlık - güzel arkadaşlık hikayeleri - öfke ile ilgili hikaye - dostlukla ilgili kıssadan hisse Beklenmedik bir anda karşıma çıkan bir dostluk fırsatını teptim. 6.48 TL. ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Siz değerli okuyuculara satışa sunduğumuz ürünlerin büyük kısmı "kullanılmış ikinci el" kitaplardır. Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki... Hazin bir dostluk öyküsü. Show Ana Haber. ... Bir Dostluğun Öyküsü - YAŞAM TADINDA HİKAYELER ... . Kitap ve süreli yayınlar mezatlarında ürünlerin ilk sahibi ve sonraki... Hazin bir dostluk öyküsü. Show Ana Haber....