Büyük Sos Şöleni

Sevinç Uzcan

Büyük Sos Şöleni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-25
YAZAR Sevinç Uzcan
ISBN 9753299176
DOSYA FORMATI 11,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap bir anne-kız çalışmasıdır. Yıllar boyunca, iki kızıyla, aynı projenin içinde, ortak bir heyecanı paylaşma hayali olan bir anneyle, böyle bir ekibin hevesli ve olmazsa olmaz birer üyesi olan iki kızının çalışması… Bize göre mutfakta, sonsuz malzeme ve onların birbirleriyle sonsuz kombinasyonları vardır. Bu sonsuz kombinasyonun kapsadığı sos konusuysa derin, detaylı ve es geçilemeyecek kadar lezzetli bir konudur. Büyük Sos Şöleni, kısaca, bir “Madem bulamıyoruz, o zaman kendimiz yazalım” kitabıdır. Üç kitaplık “Soslar” dizimizin ilk kitabını makarna sosları, salata sosları ve dip soslara ayırdık. Hem dünyadan klasikleşmiş tariflere, hem kendi reçetelerimize yer verdik; hem önemli bulduğumuz bazı genel bilgileri hem de başarılı bir sos için gerekli püf noktalarını aktardık. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük Sos Şöleni i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük Sos Şöleni.

...nevinin 25/12/2018 Salı tarihinde ve 2 ... Büyük Sos Şöleni - Oğlak Yayıncılık - Liman Kitap ... ... Büyük Sos Şöleni kısaca bir "Madem bulamıyoruz o zaman kendimiz yazalım" kitabıdır. Üç kitaplık "Soslar" dizimizin ilk kitabını makarna sosları salata sosları ve dip soslara ayırdık. Büyük Sos Şöleni en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Büyük Sos Şöleni ayağınıza gelsin! Büyük Sos Şöleni - Sevinç Uzcan & Selin Bağçacı Ünlü. Makarnalar, Salatalar ve Dip soslar B ... Büyük Sos Şöleni by Oğlak Yayınları - Issuu ... . Makarnalar, Salatalar ve Dip soslar Büyük Sos Şöleni. Bu sonsuz kombinasyonun kapsadığı sos konusuysa derin, detaylı ve es geçilemeyecek kadar lezzetli bir konudur. Büyük Sos Şöleni; Makarna, Salata ve Dip Soslar; Sevinç Uzcan, Selin Bağçacı Ünlü, Fotoğraflar: Ece Bağçacı; Oğlak Yayınları, Birinci Baskı, 2016, 155 sayfa. 26.13 TL. Büyük Sos Şöleni, kısaca, bir "Madem bulamıyoruz, o zaman kendimiz yazalım" kitabıdır. Üç kitaplık "Soslar" dizimizin ilk kitabını makarna sosları, salata sosları ve dip soslara ayırdık. Makarnalar, Salatalar ve Dip soslar Büyük Sos Şöleni. Bu sonsuz kombinasyonun kapsadığı sos konusuysa derin, detaylı ve es geçilemeyecek kadar lezzetli bir konudur. OĞLAK YAYINLARI tarafından yayınlanan Büyük Sos Şöleni kitabını okumak ister misiniz? Yeme-İçme kategorisinde kendisine yer bulan Büyük Sos Şöleni kitabı okumak için harika!...