Bermuda Şeytan Üçgeni

Charles Berlitz

Bermuda Şeytan Üçgeni
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1989-03-01
YAZAR Charles Berlitz
ISBN 9753900007
DOSYA FORMATI 3,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beş Amerikan askeri uçağı hiçbir iz bırakmadan kayboluyor Bermuda Şeytan Üçgeni'nin içinde... Bir gemi denizin ortasında mürettebatsız ve yolcusuz, terk edilmiş durumda bulunuyor... Bir romanda geçen olaylar değil bunlar: Yıllardır yüz kadar uçak ve gemiyi, bin kadar da insanı yutup yok eden Şeytan Üçgeni'nin öyküsü yalnızca... Acaba yeryüzünün bir köşesinde olup biten bu olaylara, başka dünyalardan gelen güçler mi neden oluyor?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bermuda Şeytan Üçgeni i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bermuda Şeytan Üçgeni.

...eyinin öğrenileceğini düşünüyorum ... Bermuda Şeytan Üçgeni'nin Sırrını Açıklıyoruz ... . İşte mu olağanüstü kaybolmaların olduğu bölge meşhur Bermuda Şeytan Üçgeni alanıdır. Bermuda, Florida'daki Miami, ve Puerto Rico'daki San Juan üçgenin köşeleri olarak kabul edilmektedir." Bermuda Şeytan Üçgeni olarak bilinen bu bölgede esas merak yaratan ise, insanların "denizde beyaz bir su görüyoruz" şeklinde ifade ettikleri tanımlanamaz olaylardı. Bermuda şeytan üçgeninin yeri tam o ... Bermuda Şeytan Üçgeni'nin Gizemi Çözüldü - Levent Özkarayel ... . Bermuda şeytan üçgeninin yeri tam olarak Miami, Puerto Rico, Bermuda sınırlarının içinde yer alan kısmı kapsamaktadır. Bermuda şeytan üçgeni isminide buradan almaktadır....