Siyah İnci

Anna Swell

Siyah İnci
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-18
YAZAR Anna Swell
ISBN 6257002530
DOSYA FORMATI 7,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Oldukça iyi hatırladığım ilk yer, içinde berrak su birikintisi olan büyük, hoş bir çayırdı. Bazı gölge veren ağaçlar suyun üzerine eğilir, sazlar ve nilüferler derin uçlarda büyürdü. Çitin üzerinden, bir tarafta sürülmüş tarlaya diğer tarafta efendimizin yol kenarındaki evinin kapısına bakardık. Çayırların tepesinde büyümüş köknar ağaçları, aşağısında ise sarp kayalıkların kenarından akan dere bulunuyordu.Yavruyken çimen yiyemediğim için annemin sütüyle beslenirdim. Gündüzleri onunla birlikte koşar, geceleri yanına kıvrılırdım. Hava sıcak olduğunda, ağaçların gölgesindeki gölette bekler, soğuk olduğunda korunun yakınında sıcacık kulübemizde olurduk.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Siyah İnci i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Siyah İnci.

... İnci'ye Abone Olmak İçin → http://bit ... Siyah İnci Yorumları ve Dizi Bilgi ... .ly/si-dd-sub. Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege'de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal ve Kenan'ın aşkı, Vural'ın kasabaya gelişi ve... Siyah İnci dizisinin tüm bölüm ve sezonları Puhu TV'de! Yeni bölümler, fragmanlar, bölümlere özel klipler ve daha fazlasını tek parça full hd izlemek için tıkla! See more of Siyah İnci on Facebook. Log In. Forgotten account? Siyah İnci up ... Siyah İnci Ürünleri Online Satış | Morhipo ... . Log In. Forgotten account? Siyah İnci updated their cover photo. Siyah inci 18.Bölüm izle 1 Şubat 2018 tarihli star tv dizisi tek parça ve full hd olarak Siyah inci Son Bölüm izle meniz için burada. Fantezi giyim, pijama takımı, iç giyim, hamile giyim, sabahlık, aksesuar ve elbise gibi ürünleri bulabileceğiniz Siyah İnci, hem sizin hem de ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarı...