Ömer'ini Arayan Yüzyıl

Dr. Halit Çil

Ömer'ini Arayan Yüzyıl
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-17
YAZAR Dr. Halit Çil
ISBN 9752698895
DOSYA FORMATI 5,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Büyük zulümlerin yaşandığı bir çağdayız. Siyasî, iktisadî eşitsizlikler diz boyu. Gücünü adaletin temini için kullanması gerekenler, güçlerinden menfaat devşirme telaşında.Yerkürenin her bir yerinde ve bütünüyle küresel düzlemde böylesine eşitsizliklerin yaşandığı bir dünyanın, bir ‘lider’ olarak Hz. Ömer’den alacağı çok dersler var. Hz. Ömer, halifeliği döneminde İslam’ı, Arabistan sınırlarını aşıp üç kıtaya hükmeder hale nasıl getirdi? O destansı adaletini nasıl tesis etti? Kısa bir zamanda, üç kıtaya adaleti ve merhameti taşırken, sorumluluğu altındaki devleti, toplumu, orduyu nasıl yönetti, nasıl sevk ve idare etti?Ömer’ini Arayan Yüzyıl, İslam’ın yol açtığı dönüşümün mücessem örneği olarak Hz. Ömer’in liderlik ve yöneticiliğini, modern liderlik teorileri ışığında irdeliyor.Hz. Ömer’in liderliğinden bugünün dünyasının, özellikle de bugünün yöneticilerinin alacağı hangi dersler var peki?Cevabı, elinizdeki kitabın iki kapağı arasında, okunmayı bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ömer'ini Arayan Yüzyıl i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ömer'ini Arayan Yüzyıl.

... Yüzyıl AÇIKLAMASI. Büyük zulümlerin yaşandığı bir çağdayız ... Ömer'ini Arayan Yüzyıl PDF Download - PDF Download ... . Ömer`ini Arayan Yüzyıl, İslam`ın yol açtığı dönüşümün mücessem örneği olarak Hz. Ömer'ini Arayan Yüzyıl yüksek performanslı takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar pek çok özelliği ile "ideal lider" portresinin kodlarının Hz. today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Ömer'ini Arayan Yüzyıl. "Ömer'ini Arayan Yüzyıl" ve ... Ömer'ini Arayan Yüzyıl Halit Çil ... . Ürün Adı. Ömer'ini Arayan Yüzyıl. "Ömer'ini Arayan Yüzyıl" ve "Osmanlıca Dersleri" adlı tv programlarını hazırlayıp sundu. Ömer'ini Arayan Yüzyıl/Halit Çil incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Geri Satıcı Açıklaması. Ömer'ini Arayan Yüzyıl/Halit Çil. Halit Çil kaleme aldığı Ömer'ini Arayan Yüzyıl adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Ömer'ini Arayan Yüzyıl Yirmi Birinci Yüzyıl İnsanı İçin Hz. Ömer'ini Arayan Yüzyıl book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ömer'ini Arayan Yüzyıl by Halit Çil. 24 TL. Ömer'ini Arayan Yüzyıl yüksek performanslı takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar pek çok özelliği ile "ideal lider" portresinin kodlarının Hz. Ömer'ini Arayan Yüzyıl yüksek performanslı takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar pek çok özelliği ile "ideal lider" portresinin kodlarının Hz. Başbakan Erdoğan, AK Parti'nin yaptığı yardımları eleştiren muhalefete yüklenirken valilerle yaptığı toplantıya atıfta bulundu: "Vatandaş size gelmezse siz ona gidin. Hz. Ömer olun. ...Yüzyıl Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Ömer'ini Arayan Yüzyıl Pdf İndir. Ömer'ini Arayan Yüzyıl, İslam'ın yol açtığı dönüşümün mücessem örneği olarak Hz. Ömer'ini Arayan Yüzyıl yüksek performanslı takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar pek çok özelliği ile "ideal lider" portresinin kodlarının Hz. Ömer'ini Arayan Yüzyıl yüksek performanslı takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar pek çok özelliği ile "ideal lider" portresinin kodlarının Hz. 19.50 TL. Ömer'ini Arayan Yüzyıl yüksek performanslı takım oluşturmasından stratejistliğine, sabır ve tahammülünden proaktifliğine kadar pek çok özelliği ile "ideal lider" portresinin kodlarının Hz. Ömer'ini Arayan Yüzyıl kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Ömer'ini Arayan Yüzyıl - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Ömer'ini Arayan Yüzyıl. Mustafa ORAL'ın yazısı... [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmekted...