Beyin Zindeliği ve İş

Judith Jewell

Beyin Zindeliği ve İş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-17
YAZAR Judith Jewell
ISBN 6054452545
DOSYA FORMATI 4,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir. Bu benim ve benimle deneyimlerini paylaşan insanların başından geçenlerin bir yansımasıdır. Burada yaptığım tek şey, başkalarının deneyimlerine dikkat çekmektir. Ama belleğimin bana sağladığı bir takım kaynaklar bir bilgilendirmeye sahip değildirler çünkü onları nasıl öylesine elde ettiğime dair bir fikir sahibi değilim. Bütün elimden gelen bu isimsiz denekleri şükranla anmak ve bütün bu fikirlere hak ettikleri şekilde değer vermiş olmamdır. Bu kitap sizedir, eğer...Hiç merak ettiniz mi neden ... bazen çok önemli şeyleri unutursunuz .. iyi fikirler hep toplantılardan sonra aklınıza gelir ... olaylara iş arkadaşlarınızdan başka gözle bakarsınızGeliştirmek isterdiniz ... dikkatinizi dağıtan şeylere karşı koyabilmeyi ... sorunları çözme yetinizi ... toplantılarınızı sürdürme yönteminiziNeden bazı insanlar hep yeni fikirler üretir görünürler? Neden bazı insanlar 'ayak üstü' fikirler geliştirirler? Ve neden diğer bazıları da ilk olarak hep bir önceki ay yapılan toplantıda en son ne konuşulduğunu anımsamak zorundadırlar. Onlar hepimizden daha mı akıllı, zeki ve uyanık dünyaya gelmişlerdir. Yoksa beynin de bedenimizdeki diğer organlarımızdan biri olduğunun ve egzersiz yapılarak, genişletilebilip, geliştirilebileceğinin farkına mı varmışlardır? Çoğu insan gibi ben de uzun yıllar boyu beynimin nasıl çalıştığına kafa yormadan yaşayıp gittim. Sırası geldiğinde fikirler geliştirebileceğimi, bazen de bunu yapamayacağımı varsayarak, öylesine okula gittim, koleji bitirdim ve iş hayatına atıldım. Epey bir yaratıcılığım olduğunun farkındaydım - insanlar iyi resim yaptığımı söylerken, yazığım bazı şiirlerden yüksek notlar alırdım - ve matematik ve fen derslerinden çoğunlukla yüksek puanlar tuttururdum. Ama beynimi nasıl daha iyi kullanabileceğimin veya bir çok yeteneğimi nasıl geliştirebileceğimin, ya da belleğimi nasıl en üst düzeye çıkarabileceğimin bana öğretildiğini hiç anımsamam. Bilim bu gün, aklımızın ve belleğimizin nasıl çalıştığı üzerine bir çok yanıtlar ve ondan da çok sorular üretmektedir. Artık yaratıcılığın geleneksel çerçeveler içinde kalması gerekmediğini biliyoruz. Buna ek olarak insanlar artık yalnızca akademik başarılarıyla değerlendirilmeye pek hevesli görünmüyorlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyin Zindeliği ve İş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyin Zindeliği ve İş.

...İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı ... Beyin Zindeliği ve İş Judith Jewell ... . Beyin Zindeliği ve İş. Judith Jewell. Yayınevi: Parşömen Yayınları. 10.42 TL. Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir. Beyin Zindeliği ve İş. Beyinlerimiz uçsuz bucaksız bir potansiyele sahipler bunu açacak bir yola gereksinimimiz var. Beyin zindeliği ve iş. Kitap Bilgisi. ... BEYİN ZİNDELİĞİ @ İŞ Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Beyin zindeliği ve iş. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir. Beyin Zindeliği ve İş konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 11.81 TL. Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir. 10.83 TL. Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir. Beyin Zindeliği ve İş. Yazar : Judith Jewell Yayınevi : Parşömen Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve... Beyin zindeliği @ İş : Zihninizin potansiyelini açığa çıkarın ve en üst düzey verimliliğe kavuşun /. Saved in: Bibliographic Details. Beyin Zindeliği @ İş. Marka : Parşömen Yayıncılık. Barkod : 9786054452545. geliştirebileceğimi, bazen de bunu yapamayacağımı varsayarak, öylesine okula gittim, koleji bitirdim ve iş hayatına atıldım. BEYİN ZİNDELİĞİ @ İŞ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve PARŞÖMEN 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Judith Jewell, Beyin Zindeliği ve İş Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Beyin Zindeliği ve İş (9786054452545). Marka : Judith Jewell. Beyin Zindeliği ve İş. ₺9.86₺13.89. Beyinlerimiz uçsuz bucaksız bir potansiyele sahipler bunu açacak bir yola gereksinimi... R_aidefix0000000353888. Beyin Zindeliği ve İş. Yayın Evi. : Parşömen Yayınları. bazen çok önemli şeyleri unutursunuz.. iyi fikirler hep toplantılardan sonra aklınıza gelir... olaylara iş arkadaşlarınızdan başka gözle bakarsınız.... Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir. Beyin Zindeliği ve İş. 5,0 (0 Yorum). Bu kitap iş yaşamım boyunca işimde yönetimsel danışman olarak beynimi kullanmamım ve bundan 20 yıl evvelsinden beri eğitim almamın meyvesidir....