Allah ve Yeryüzü Tanrıları

Mustafa Fethi Üzümoğlu

Allah ve Yeryüzü Tanrıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-22
YAZAR Mustafa Fethi Üzümoğlu
ISBN 6059330220
DOSYA FORMATI 5,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Allah yeryüzü tanrılarını şöyle nitelemektedir:“Kendi arzusunu, Tanrı edineni ve bilgisi olmasına rağmen, Allah’ın saptırıp kulağını ve kalbini mühürlediği ve gözüne de perde çektiği kişiyi gördün mü?” (Casiye-23)Bu, yeryüzü tanrıları mitolojik tanrılar olmayıp din konusunda “Hüküm koyma ve yargılama yetkisi” sadece Yüce Allah’ımıza ait olmasına rağmen, bu kişiler ayette de belirtildiği gibi kendi arzularına göre dini kurallar koyup insanları din konusunda yanıltanlar yargılayanlar ve insanlara insanlık dışı (Recm) (Engizisyon) (v.s.) zulüm yapanlardır.Kainatı, canlı cansız bütün varlıkları yaratan ve onlar için hükümler (kanunlar) koyan Yüce Allah’ımız, bir ve tek iken, yeryüzünde, din konusunda hükümler koyan binlerce yeryüzü tanrısı vardır. Bu kitapta bunları tanıtmaya çalışacağım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Allah ve Yeryüzü Tanrıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Allah ve Yeryüzü Tanrıları.

...adece Yüce Allah'ımıza ait olmasına rağmen, bu kişiler ayette de belirtildiği gibi ... Allah ve Yeryüzü Tanrıları | Okuoku.com ... ... 14.40 TL. Allah ve Yeryüzü TanrılarıAllah ve Yeryüzü Tanrıları - Allah yeryüzü tanrılarını şöyle nitelemektedir Kendi arzusunu, Tanrı edineni ve bilgisi olmasına rağmen, Allah'ın saptırıp kulağını ve... Allah ve Yeryüzü Tanrıları. Allah yeryüzü tanrılarını şöyle nitelemektedir: "Kendi arzusunu, Tanrı edineni ve bilgisi olmasına rağmen, Allah'ın saptırıp kulağını ve kalbini mühürlediği ve gözüne de... Allah Ve Yeryüzü Tanrıları, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 22,85 TL fiya ... Allah ve Yeryüzü Tanrıları ... ... Allah Ve Yeryüzü Tanrıları, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 22,85 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Allah ve Yeryüzü Tanrıları. Ürün Puanı: Yükleniyor... 20.37 TL. (Casiye-23) Bu, yeryüzü tanrıları mitolojik tanrılar olmayıp din konusunda Hüküm koyma ve yargılama yetkisi sadece Yüce Allah'ımıza ait olmasına rağmen, bu kişiler ayette de belirtildiği gibi... Bu, yeryüzü tanrıları mitolojik tanrılar olmayıp din konusunda "Hüküm koyma ve yargılama yetkisi" sadece Yüce Allah'ımıza ait olmasına rağmen, bu kişiler ayette de belirtildiği gibi kendi arzularına... 14.26 TL. (Casiye-23) Bu, yeryüzü tanrıları mitolojik tanrılar olmayıp din konusunda Hüküm koyma ve yargılama yetkisi sadece Yüce Allah'ımıza ait olmasına rağmen, bu kişiler ayette de belirtildiği gibi... 14.26 TL. Allah ve Yeryüzü Tanrıları-Ozan Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Allah yeryüzü tanrılarını şöyle nitelemektedir Bu yeryüzü tanrıları mitolojik tanrılar olmayıp din konusunda "Hüküm koyma ve yargılama yetkisi" sadece Yüce Allah'ımıza ait olmasına rağmen bu... 13.24 TL. Bu, yeryüzü tanrıları mitolojik tanrılar olmayıp din konusunda "Hüküm koyma ve yargılama yetkisi" sadece Yüce Allah'ımıza ait olmasına rağmen, bu kişiler ayette de belirtildiği gibi kendi... Allah ve Yeryüzü Tanrıları. Marka : Ozan Yayıncılık. Allah yeryüzü tanrılarını şöyle nitelemektedir: Kendi arzusunu, Tanrı edineni ve bilgisi olmasına rağmen, Allah'ın saptırıp kulağını ve kalbini... 12.18 TL....