Terapinin Dili

Paul L. Wachtel

Terapinin Dili
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-28
YAZAR Paul L. Wachtel
ISBN 6059137454
DOSYA FORMATI 7,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Benzersiz bir klinik rehber olma niteliği taşıyan bu eser, terapistlerin iyileşme ve değişim sürecini pekiştirmek üzere terapideki dönüm noktası anlarda tam olarak neler söylenebileceğini göstermektedir. Terapide neden bazı ifadelerin etkili olurken aynı içeriğe sahip başka ifadelerin istenenin tam tersi etki yarattığına açıklık getiren Paul Wechtel`in önerdiği soru sorma ve yorum getirme yolları işbirliğine dayalı irdelemeyi kolaylaştıracak ve değişimi teşvik edecektir. Temellerini bütüncül kuramdan alan bu kitapta psikodinamik, bilişsel davranışçı, sistemik ve deneyimsel yaklaşımlardan faydalanılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Terapinin Dili i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Terapinin Dili.

...lı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Twitter | Terapinin Dili ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Terapinin Dili. 2 Psikoterapi Enstitüsü Eğitim Yayınları: 86 Terapinin Dili Paul L. Wachtel Özgün adı: Therapeutic Communication Copyright 2011 Paul L. Wachtel Published by arrangement with The Guilford... Terapinin Dili en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Terapinin Dili satın alın, indirimli v ... Terapinin Dili Paul L. Wachtel ... . Hemen Terapinin Dili satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Terapinin Dili. 0/5 - 0 Kişi Yorum Yap. 81 TL. Benzersiz bir klinik rehber olma özelliği taşıyan bu eser, terapistlerin iyileşme ve değişim sürecini pekiştirmek üzere terapideki dönüm noktası anlarda tam olarak neler söyleyebileceğini... Terapinin Dili [Kategorisiz Ürünler] Benzersiz bir klinik rehber olma özelliği taşıyan bu eser, terapistlerin iyileşme ve değişim sürecini Psikoterapi Enstitüsü Paul L. Wachtel. Terapinin Dili. Yeni. Ücretsiz Kargo. Benzersiz bir klinik rehber olma özelliği taşıyan bu eser, terapistlerin iyileşme ve değişim sürecini pekiştirmek üzere terapideki dönüm noktası anlarda tam... Terapinin Dili. Share on WhatsApp. Terapide neden bazı ifadelerin etkili olurken aynı içeriğe sahip başka ifadelerin istenenin tam tersi etki yarattığına açıklık getiren Paul Wechtel`in önerdiği soru sorma... 73.80 TL. Terapinin Dili-Psikoterapi Enstitüsü- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Terapinin Dili (9786055241933). Marka : Paul L. Wachtel. Tedarikçi : Psikoterapi Enstitüsü. %25İndirim. Özcan Köknel. Şiddet Dili. ₺16,88 KDV Dahil. Dil ve Konuşma terapisi konuşma zorluğu yada telafuz problemi yaşayan çocuklar için büyük...