İki Dünya Arasında

Nihan Sarı

İki Dünya Arasında
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-28
YAZAR Nihan Sarı
ISBN 6053237983
DOSYA FORMATI 4,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanoğlunun yıldız sistemine yayılan ve tüm sistemin hassas entropik dengesini bozan, tekinsiz, istilacı, gizemli bir nanotik medeniyeti alt etmeye çalışan; zaman nehrinde geçmişe, geleceğe ve şu ana ait kahramanların heyecan verici ve şaşırtıcı hikâyesi... Katmanlı ve ustaca tasarlanmış bir kurgu, akıcı bir dil, zengin, hayal gücüyle bezeli, tutarlı, yaratıcı bir atmosfer, büyüleyici bir aşk hikâyesi ve farklı fizik kurallarının hakim olduğu medeniyetler... Evren durdu, o an ne yapıyorduysa bıraktı, rüzgâr hızlandı, denizler kabardı,kar kendini çekti, güneş alabildiğine parladı. Yıldızlar patladı. Astronom bilginleri, bilimadamları ve fizik alimleri, birbirlerinden habersiz, o günün tarihini defterlerine not aldı. Derler ki kimse o dakikalarda ne olduğunu anlamadı. Başka bir yerde, Dünya Gezegeni’nin dışında, aslında ona çok yakın, başka bir gerçeklikte, kuramların ve kuralların farklı yaşandığı bir gölge evrende, bilinmezlikte, belirsizlikte, yoğunlaşmış bir madde topluluğunun hemen ötesinde,bize göre karanlık, kendi içinde aydınlık, uyumla ve ahenkle varlığını sürdüren bir evrenin, bir gezegeninin, bir şehrinin içinde, bir bilim merkezinde, bir deney yapılıyordu. Doğal olarak hayalet ırkına mensup olduğumu düşünüyorum. Kendimden başka hayalete bugüne kadar rastlamadım.Halkımdan, ırkımdan bir şekilde ayrı düştüm belki de ve bunun nasıl olduğunu hatırlamamı engelleyen sebepler var.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İki Dünya Arasında i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İki Dünya Arasında.

...an alan John Carter İki Dünya Arasında ... İki Dünya Arasında İzle | Ddizi ... ... Tarafların arasında Tars Tarkas (Willem Dafoe) ve çekici prenses Dejah Thoris (Lynn Collins) de vardır. Carter yok olmanın eşiğindeki bu gezegende Barsoom'ın (Mars) ve halkının kurtuluşunun kendi... Ana Sayfa » Aksiyon Filmleri » Bilim Kurgu Filmleri » En İyi Filmler » imdb 7+ Filmler » İmdb Top 250 Filmleri » Macera Filmleri » Yabancı Filmler » John Carter İki Dünya Arasında... Bilim kurgu, aksiyon, macera. Yıldı ... John Carter Filmi HD İzle ... ... Bilim kurgu, aksiyon, macera. Yıldız: Ciarán Hinds, James Purefoy, Taylor Kitsch vb. Savaş yorgunu eski bir askeri kaptan olan John Carter (Taylor Kitsch) açıklanamayan bir şekilde kendisini Mars'ta bulur. Dram. Yıldız: Süreyya Küçük, Mert Güngördü, Ali Akyüz vb. İki kardeş arasında, İki kalp arasında, iki karar arasında iki yol arasında... Hayatımız iki dünya... Kadın, hem Zeyna gibi savaşan bir bilim kadını ham de bikiniden bozma kıyafetlerle dolaşan Barbarella arasında sıkışıp kalınca, inandırıcılıktan uzak olması normal tabi. See all related lists ». Share this Rating. Title: Iki dünya arasinda (2012- ). 4/10. İki dünya arasında See more ». iki Dünya Arasında dizisi tüm bölümleriyle hd kalitede ve tek parça olarak ddizi kalitesiyle izlemeniz için burada. Iki Dünya Arasında 120. Bölüm izlemeniz için Hazır. 0 Yorum Yapılmış. iki dünya arasında*. şükela: tümü | bugün. psikolojik gerilim tarzinda beklenen kaliteyi verecekmis gibi gozuksede halen neden kimselerin karsisina cikamamistir bu film,merak uyandirir....