Dağ Gölgesi

Gregory David Roberts

Dağ Gölgesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-01
YAZAR Gregory David Roberts
ISBN 6053041511
DOSYA FORMATI 5,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gerçek;ruhhapishanesinin gardiyanı.Kader; sihirbaz. Zaman; sihir.Kader; örümcek. Zaman; ağ.Aşk; her tırmanışta siziöldüren bir dağ...“Korku zincirli bir kurttur. Yalnızca serbest bıraktığınızda tehlikeli olur. Hüzün unutuşta tükenir. Tek bir gülümseyiş en amansız öfkeyi bile öldürebilir. Sadece umut sonsuza dek var olur...” Shantaram, Bombay mafyasının bir kolu için sahte belgeler düzenleyen Avustralyalı kanun kaçağı Lin’in anlatımıyla, milyonlarca okuru unutulmaz karakterlerle tanıştırdı. Uzun zamandır beklenen devam romanı Dağ Gölgesi’nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni kurallarla yönetilen yeni Bombay’da, hayatına yön vermek için çabalıyor. Shantaram’daki olayların üzerinden iki yıl geçmiş ve Lin sevdiği iki insanı kaybetmişti. Babası yerine koyduğu Khaderbhai’yi toprağa vermiş, ruh eşi Karla’yı ise Hintli, yakışıklı bir medya patronuna kaptırmıştı. Kayıpları bu kadar da değildi. Bir kaçakçılık gezisinden şehre döndüğünde eski arkadaşlarının çoğunu bulamadı. Yeni mafya patronlarının güç savaşı,şehirdeki şiddeti giderek tırmandırırken,efsanevi bir ermiş, Lin’in hayata ve aşka bakış açısını kökünden değiştirecekti. Ama Lin, Ada Şehri’nden bir türlü vazgeçemiyordu. Karla ve ölümcül bir yemin buna izin vermiyordu.Gregory David Roberts Kendini ailesine ve yazmayaadamakiçin 2014 yılında toplumsal yaşamdan emekli oldu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dağ Gölgesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dağ Gölgesi.

...le kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dağ Gölgesi Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz ... Dağ Gölgesi Kitabı ... .Dağ Gölgesi Pdf İndir. Dağ Gölgesi Pdf İndir. Kitap Özeti. Gerçek; ruh hapishanesinin gardiyanı.Kader; sihirbaz. Zaman; ağ.Aşk; her tırmanışta sizi öldüren bir dağ..."Korku zincirli bir kurttur. Uzun zamandır beklenen devam romanıDağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından... Uzun zamandır beklenen devam romanı. Dağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni ... Dağ Gölgesi - Gregory David Roberts Fiyatları ... ... Uzun zamandır beklenen devam romanı. Dağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni kurallarla yönetilen yeni Bombay'da, hayatına yön vermek için çabalıyor. 37.43 TL. Uzun zamandır beklenen devam romanı Dağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni kurallarla yönetilen yeni Bombay'da, hayatına yön vermek için çabalıyor. 50 TL. Uzun zamandır beklenen devam romanı. Dağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni kurallarla yönetilen yeni Bombay'da, hayatına yön vermek için çabalıyor. Uzun zamandır beklenen devam romanı Dağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni kurallarla yönetilen yeni Bombay'da, hayatına yön vermek için çabalıyor. "Dağ Gölgesi". için 53 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Canavar peşinde ölümün gölgesi -yürüyen dağ-rok. Adam Blade. Satıcı. Uzun zamandır beklenen devam romanı Dağ Gölgesi'nde ise Lin farklı kuşaklardan mafya babaları tarafından, yepyeni kurallarla yönetilen yeni Bombay'da, hayatına yön vermek için çabalıyor....