Ailede Sorumluluk Eğitimi

Mustafa K. Topaloğlu

Ailede Sorumluluk Eğitimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-25
YAZAR Mustafa K. Topaloğlu
ISBN 6059780995
DOSYA FORMATI 5,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyada sevgiye, saygıya ve iyiliğe en fazla layık olan kişilerin başında aile bireyleri gelmektedir. Bizi onlar kadar içten ve karşılıksız seven bir başkaları olmadığından, onlara karşı olan sorumluluklarımızı öğrenmeye mecburuz.Çocuklarımızın kişiliği ve kimliği gibi milli ve insani görevlerine dair bilinci de ‘gerçek’ anlamda yine ailede oluşabilir. Aile, sadece bir sığınma ve barınma yeri değil, aynı zamanda çocuklarımızın hayatı öğrendiği bir ‘okul’dur.Sizin ve ailenizin hayatına dair, her anlamda sorumluluk bilincini oluşturmaya yönelik pratik öneri ve uygulamaları bu kitapta bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ailede Sorumluluk Eğitimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ailede Sorumluluk Eğitimi.

...ir. Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse 'Ailede Sorumluluk Eğitimi' isimli kitabıyla çocuklarına sorumluluk bilinci kazandırarak onları hayata hazırlamak isteyen anne babalara rehberlik ediyor ... Ailede Sorumluluk Eğitimi Yediveren Yayınları | 9786059780995 ... . 12 TL. Ailede Sorumluluk Eğitimi, 12,00 TL, Avantajlı Fiyat ve Kampanyalarıyla ahrariyye.com'da İncelemek İçin Tıklayın. Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse 'Ailede Sorumluluk Eğitimi' isimli kitabıyla çocuklarına sorumluluk bilinci kazandırarak onları hayata hazırlamak isteyen anne babalara rehberlik ediyor. Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse 'Ailede Sorumluluk Eğitimi' isimli kitabıyla çocuklarına sorumluluk bilinci kazandırarak onları hayata hazırlamak isteyen anne babalara rehberlik ediyor. ... AİLEDE SORUMLULUK EĞİTİMİ Kitabı ... . Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse 'Ailede Sorumluluk Eğitimi' isimli kitabıyla çocuklarına sorumluluk bilinci kazandırarak onları hayata hazırlamak isteyen anne babalara rehberlik ediyor. Dünyada sevgiye, saygıya ve iyiliğe en fazla layık olan kişilerin başında aile bireyleri gelmektedir. "Ailede Sorumluluk Eğitimi" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Ailede Sorumluluk Eğitimi, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 22,08 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Ailede Sorumluluk Eğitimi. ...topluma da hizmet edecektir.Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse 'Ailede Sorumluluk Eğitimi'isimli kitabıyla çocuklarına sorumluluk bilinci kazandırarak onları hayata hazırlamak isteyen anne. Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse 'Ailede Sorumluluk Eğitimi' isimli kitabıyla çocuklarına sorumluluk bilinci kazandırarak onları hayata hazırlamak isteyen anne babalara rehberlik ediyor. Dünyada sevgiye, saygıya ve iyiliğe en fazla layık olan kişilerin başında aile bireyleri gelmektedir. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Ailede Sorumluluk Eğitimi Yediveren Yayınları... Aktüel Psikoloji yazarlarından Psikolojik Danışman Rukiye Karaköse'nin uzun bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü 'Ailede Sorumluluk Eğitimi' isimli kitabı TİMAŞ yayınları arasından çıktı....