Üç Silahşörler

Russell Punter

Üç Silahşörler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-01
YAZAR Russell Punter
ISBN 9751419231
DOSYA FORMATI 12,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Paris, 1626. Genç d’Artagnan, Kral Louis’in silahşörlerine katılmaya karar verdiğinde, hayalinde maceralarla dolu bir yaşam vardır. Gerçekten de, kısa süre içinde kendini düellolar, entrikalar ve tehlikelerle dolu bir dünyada bulur. Alexandre Dumas’nın ünlü klasiğinden uyarlanan bu hikâyede, d’Artagnan’ın ve ünlü Üç Silahşörlerin – Porthos, Athos and Aramis’in – adalet uğruna kılıç salladıkları biribirinden heyecanlı maceralarını okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç Silahşörler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç Silahşörler.

... (film, 1972), Çetin İnanç'ın yönettiği 1972 tarihli Türk filmi ... Barbie ve Üç Silahşörler (Barbie And The Three...) | FullhdFilmmodu ... . Romandan uyarlama · Üç Silahşörler (film, 1973), Richard Lester'in yönettiği 1973 yapımı film. The Three Musketeers izle, Üç Silahşörler - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. Üç Silahşörler; Alexandre Dumas tarafından yazılmış olan, 1625 yılında geçen tarihi ve macera romanıdır. Birlikte kardinalin adamlarını yenen Dartanyan, Üç Silahşörler ... Üç Silahşörler 2011 Film İzle - Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı... ... . Birlikte kardinalin adamlarını yenen Dartanyan, Üç Silahşörler ile dost olup onlara katılır. Üç Silahşörler izle, Üç Silahşörler full izle, Üç Silahşörler türkçe dublaj izle, Üç Silahşörler hd izle, The Three Musketeers izle, Unutulmaz bir hikayeden sinemaya uyarlanan filmde genç adam... Üç Silahşörler izle, Üç Silahşörler full izle, Üç Silahşörler hd izle, Üç Silahşörler türkçe dublaj izle, Ünlü roman klasikleri içerisinde Üç Silahşörler' in yeri her zaman ayrıdır. Üç Silahşorlar, Alexandre Dumas tarafında...