Çılgın Kalabalıktan Uzak

Thomas Hardy

Çılgın Kalabalıktan Uzak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-26
YAZAR Thomas Hardy
ISBN 9750702464
DOSYA FORMATI 9,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Güzel Batsheba Everdene, kendisine miras kalan büyük ve bakımsız çiftliği çekip çevirmek için Weatherbury köyüne gelir. Dürtülerinin etkisiyle hareket eden Batsheba, köydeki üç erkek (atılgan ama sorumsuz Çavuş Troy, saplantılarının tutsağı olan çiftçi William Boldwood, sadık ve becerikli Gabriel Oak) arasında bocalarken, duygusal bir eğitimden geçecektir...19. yüzyıl sonları İngiltere’sinin kırsal ortamını ustalıkla betimleyen ve Batsheba’nın canlı bir portresini sunan Çılgın Kalabalıktan Uzak, yazarı Thomas Hardy’ye büyük ün kazandırmıştı. Mizahî, melodramatik, pastoral ve trajik öğeleri ustaca harmanlayan roman, Hardy’nin her zamanki ihanet ve aşk acısı temalarını işlemekle birlikte, yazarın en sıcak, en eğlenceli yapıtlarından biridir.Birçok kez sinema ve televizyona da uyarlanan Çılgın Kalabalıktan Uzak’ı, Nihal Yeğinobalı’nın İngilizce aslından yaptığı çeviriyle sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çılgın Kalabalıktan Uzak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çılgın Kalabalıktan Uzak.

... Hardy'ye büyük ün kazandırmıştı. 3 erkeği parmağında oynatanbir kadın… aşk filminden uzak,tuhaf ilşkilerle dolu bir film boş vaktinizi daha kalıteli yapımlarla değerlendirebilirsiniz ... Thomas Hardy - Çılgın Kalabalıktan Uzak | | | - Can Yayınları ... . İngiltere'nin güneybatısındaki düşsel Wessex bölgesinde geçen romanlarıyla tanınan Thomas Hardy, Çılgın Kalabalıktan Uzak yapıtıyla büyük ün kazanmıştı. Vinterberg ve Nicholls ikilisinden ortaya çıkan Çılgın Kalabalıktan Uzak filmi, Thomas Hardy'nin 1874 yılında yazdığı aynı adlı eserinin hakkını -yer yer boşluklara düşse de- başarıyla veriyor diyebilirim. Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 türkçe dublaj ✅ hd full izle, 720p izle, tek parça film izle, altyazılı izle, türkçe dublaj izle, 720p kalitesinde film izlemek için tıklayın! Far from th ... Çılgın Kalabalıktan Uzak Özet - Thomas Hardy ... . Çılgın Kalabalıktan Uzak 2015 türkçe dublaj ✅ hd full izle, 720p izle, tek parça film izle, altyazılı izle, türkçe dublaj izle, 720p kalitesinde film izlemek için tıklayın! Far from the Madding Crowd (Çılgın Kalabalıktan Uzak) Yönetmen: Thomas Vinterberg Oyuncular: Carrey Mulligan, Matthias Schoenaerts, Michael Sheen, Tom Sturridge, Juno Temple, Sam Phillips... Yönetmen: Thomas Vinterberg. Yıldız: Tom Sturridge, Michael Sheen, John Neville vb. Çılgın Kalabalıktan Uzak izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle, hd izle, filmini izle, 1080p izle... Thomas Hardy'nin klasik romanı Çılgın Kalabalıktan Uzak'tan esinlenen film, özgür ve cesur bir genç kadın olan Bathseba Everdene (Carey Mulligan)'in, amcasından miras kalan çiftlikteki hikayesini... Çılgın Hırsız 1. 176.024 izlenme. Kitap : ÇILGIN KALABALIKTAN UZAK Yazar : THOMAS HARDY Türü : Roman/Klasik. Mekan : Leblon/ Asmalımescit - Beyoğlu Tarih : 26.02.2009 Saat : 19:30 Sunucu :Belkıs Katılımcılar : Ayşe... Güzel ve dikbaşlı Bathsheba Everdene'nin gerçek yaşam öyküsü… Bir koyun çobanı olan Gabriel Oak, yakışıklı ve gözü kara bir çavuş olan Frank Troy... İmdb puanı yüksek ve izleyicilerden bi hayli oy almış olan çılgın kalabalıktan uzak dram ve romantizm içerir. İngiltere'nin güneybatısındaki düşsel Wessex bölgesinde geçen romanlarıyla tanınan Thomas Hardy, Çılgın Kalabalıktan Uzak romanıyla büyük ün kazanmıştı. 'Çılgın Kalabalıktan Uzak'. Vizyondakiler. Sinefesto 15 Mayıs 2015 Yorum Bulunamadı....