Apartman Yöneticisinin El Kitabı

Ayhan Yalçın

Apartman Yöneticisinin El Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-05-01
YAZAR Ayhan Yalçın
ISBN 9757699040
DOSYA FORMATI 7,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Apartmanda oturan kişilerin karşılaşabilecekleri problemler düşünülerek hazırlanan kitap, hukukçu olmayı gerektirmeyecek şekilde basit bilgilerle kat maliklerini bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.Kitapta Yer Alan Önemli Konu Başlıkları: Dilekçe örnekleriYargıtay kararlarıYönetim planıİşletme projesiKapıcı sözleşmesiKıdem tazminatıAyrıca kat mülkiyeti kanunuyla ilgili değişiklikleri içeren maddelerin yer aldığı bir dosya ilavelidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Apartman Yöneticisinin El Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Apartman Yöneticisinin El Kitabı.

...n kitap, hukukçu olmayı gerektirmeyecek şekilde basit bilgilerle kat maliklerini bilgilendirmeyi amaçlamaktadır ... Apartman Yöneticisinin El Kitabı - Kitap Vikitap ... . Apartman Yöneticisinin El Kitabı kitabı ve çeşitli hukuk kitaplarına ait satış bilgileri ve yeni fiyatlar için lütfen satıcının kendi sitesine müracaat ediniz. Benzer Kitaplar. You may also like. Apartman yöneticisinin el kitabı. Yalçın, Ayhan. Apartman yönetim kılavuzu : kat malikleri ve apartman yöneticilerinin el kitabı. Arpacı, Abdülkadir. Apartman - site yönetimi ile ilgili kitaplar. kitap. Apartman Yöneticisinin El Kitabı. Ap ... Apartman Yöneticisinin El Kitabı Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Arpacı, Abdülkadir. Apartman - site yönetimi ile ilgili kitaplar. kitap. Apartman Yöneticisinin El Kitabı. Apartmanlarda, Sitelerde ve Toplu Yapılarda Kat Maliklerinin, Kiracıların, Yöneticilerin El Kitabı. Apartman Yöneticisinin El Kitabı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Apartman Yöneticisinin El Kitabı. Türkmen Kitabevi. 12.00. PARTMAN YÖNETİCİSİNİN EL KİTABI60 Örnek Dilekçe - 260 Yargatay Kararı300 Problem - 145 Sorunun CevabıKMK'da Geçen......