Meleğin Çürüyüşü /Bereket Denizi 4

Yukio Mişima

Meleğin Çürüyüşü /Bereket Denizi 4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-26
YAZAR Yukio Mişima
ISBN 9750719813
DOSYA FORMATI 12,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Meleğin Çürüyüşü ile birlikte Yukio Mişima'nın dünyaca ünlü Bereket Denizi dörtlemesi tamamlanıyor. Japonya'nın yirminci yüzyıl deneyiminin bir özeti olarak nitelenen dörtlemenin, eleştirmenler, bir epik, toplumsal bir belge, bir sızlanma, bir ağıt olduğu kanısındalar. Bahar Karlarındaki genç öğrenci, Kaçak Atların saygın hakimi, Şafak Tapınağındaki filozof Honda, son roman olan Meleğin Çürüyüşünde 1960'lı yıllarda yaşamının sonuna yaklaşmış yaşlı ve zengin bir adamdır. Dörtlemeyi noktalayan son sahnede Honda, Geşu Tapınağına tırmanırken Bereket Denizi dörtlemesi de son eğretilemesel anlatımını bulur: Yalnızca Honda'nın ölümünü değil Mişima'nın kendisinin intiharını haber veren çırılçıplak güneş ışığı seli bir boşluğu aydınlatmaktadır. Bütün düşüncelerini, duygularını bu dörtlemeye aktardıktan sonra kendini bomboş hissettiğini dostlarına söyleyen Mişima, dörtlünün son sözcüğünü yazdığı 25 Kasım 1970 sabahı intihar etmişti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Meleğin Çürüyüşü /Bereket Denizi 4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Meleğin Çürüyüşü /Bereket Denizi 4.

...Bereket Denizi 4. Açıklama. Taksit Seçenekleri ... Meleğin Çürüyüşü (Bereket Denizi #4) - Kitap Vikitap ... . Yorumlar. Kitap Açıklaması: Meleğin Çürüyüşü ile birlikte Yukio Mişimanın dünyaca ünlü Bereket Denizi dörtlemesi tamamlanıyor. Meleğin Çürüyüşü (Bereket Denizi #4). ISBN 13: 9789750719813. "Meleğin Çürüyüşü" ile birlikte "Yukio Mişima"nın dünyaca ünlü "Bereket Denizi" dörtlemesi tamamlanıyor. Dörtlemeyi noktalayan son sahnede Honda, Geşu Tapınağı'na tırmanırken Bereket Denizi Meleğin Çürüyüşü ile birlikte Yukio Mişima'nın dünyaca ünlü Bereket Denizi dörtlemesi tamamlanıyor. Sitemize "MELEĞİN ÇÜRÜYÜŞÜ BEREKET DEN ... Meleğin Çürüyüşü /Bereket Denizi 4 En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Sitemize "MELEĞİN ÇÜRÜYÜŞÜ BEREKET DENİZİ-4" konusu eklenmiştir. Detaylar için ziyaret ediniz. http://www.kokucenneti.com/melegin-curuyusu-bereket-denizi-4....