Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (Karton Kapak)

William Shakespeare

Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-01-03
YAZAR William Shakespeare
ISBN 6053600831
DOSYA FORMATI 6,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Shakespeare, Kral John’un Yaşamı ve Ölümü’nde İngiliz kralı “Yurtsuz John”un hüküm sürdüğü 1199-1216 yılları arasında meydana gelen önemli olayları ele alır. Bu olaylar, İngiltere’nin Fransa’daki toprakları konusunda İngiltere ile Fransa arasındaki anlaşmazlık, Kral John ile Roma Kilisesi arasındaki anlaşmazlık ve kral ile soylular arasında patlak veren ve Manga Carta’nın imzalanmasıyla sonuçlanan anlaşmazlıktır. Ancak Shakespeare her zamanki gibi kişilere de ilgi gösterir ve Kral John’un yanı sıra, Arthur ile annesi Constance’ın trajedilerini, yaşadıkları çaresizlikleri çok çarpıcı bir biçimde aktarır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (Karton Kapak).

...iyatında 1199-1216 yılları arasında, İngiltere tahtında hüküm sürmüş olan, Kral John'un yaşamı ve ölümü arasında gelişen önemli olaylar içermektedir ... Kral John'un Yaşamı ve Ölümü - William... | turkmenkitabevi.com.tr ... . William Shakespeare. Shakespeare, Kral John'un Yaşamı ve Ölümü'nde İngiliz kralı "Yurtsuz John"un hüküm sürdüğü 1199-1216 yılları arasında meydana gelen önemli olayları ele alır. Yorumlar (0). Resimler. Kral John'un Yaşamı ve Ölümü Karton Kapak - William Shakespeare. Edebiyat >. Roman (Çeviri) >. Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (K.Kapak). Ing ... Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (Karton Kapak) PDF İndir William... ... . Edebiyat >. Roman (Çeviri) >. Kral John'un Yaşamı ve Ölümü (K.Kapak). Ing...