Kent ve Köpekler

Mario Vargas Llosa

Kent ve Köpekler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-05-01
YAZAR Mario Vargas Llosa
ISBN 9755100968
DOSYA FORMATI 7,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeşil Ev adlı romanıyla tanıdığınız Peru'nun en büyük romancısı Mario Vargas Llosadan bir roman daha sunuyoruz. Yazarın yirmi üç yaşındayken yazdığı Kent ve Köpekler adlı bu romanda iki ayrı dünya iç içe girer, birbiriyle çarpışır ve birbirini tamamlar. Olay, Peru nüfusunun üçte birini barındıran dört milyonluk başkent Lima'da, bir askeri kolejde geçer. Bu okulda iki zorlu yıl geçiren yazarın kişisel deneyimleri, anlatının nesnelliğini sağlamakta, inandırıcılığını artırmaktadır. Romanda anlatılan bu askeri kolejin başlıca özelliği, zenginlerle yoksulların, beyazlarla kızılderililer, siyahlar ve melezlerin, büyük ve küçük burjuva çocuklarıyla halk çocuklarının, suçlu çocukların bir arada bulunmasıdır. Merkezinde gerçek erkek olma eğitiminin yer aldığı bu olaylar dizisinde bütün Latin Amerika toplumu gözler önüne serilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kent ve Köpekler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kent ve Köpekler.

...ı Kent ve Köpekler isimli kitabı 1984 de basılmıştır ... Kent ve Köpekler - Mario Vargas Liosa... | turkmenkitabevi.com.tr ... .Çeviren Roza Hakmen. İZMİT'te 20 yıldır sahaflık yapan Şerafettin Ergül... Yazarın yirmi üç yaşındayken yazdığı Kent ve Köpekler adlı bu romanda iki ayrı dünya iç içe girer, birbiriyle çarpışır ve birbirini tamamlar. Olay, Peru nüfusunun üçte birini barındıran dört milyonluk... Mario Vargas Llosa. Yeşil Ev adlı romanıyla tanıdığınız Peru'nun en büyük romancısı Mario Vargas Llosadan bir roman daha sunuyoruz. Mario Vargas Llosa. Yeşil Ev adlı romanıyla tanıdığ ... Kent ve Köpekler | Kitapjo.com ... . Mario Vargas Llosa. Yeşil Ev adlı romanıyla tanıdığınız Peru'nun en büyük romancısı Mario Vargas Llosadan bir roman daha sunuyoruz. Mario Vargas Llosa. *Yeşil Ev* adlı romanıyla tanıdığınız Peru'nun en büyük romancısı *Mario Vargas Llosa*dan bir roman daha sunuyoruz. Yazarın yirmi üç yaşındayken yazdığı "Kent ve Köpekler" adlı bu romanda iki ayrı dünya iç içe girer, birbiriyle çarpışır ve birbirini tamamlar. Kent ve Köpekler kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Kent ve Köpekler - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Yazarın yirmi üç yaşındayken yazdığı "Kent ve Köpekler" adlı bu romanda iki ayrı dünya iç içe girer, birbiriyle çarpışır ve birbirini tamamlar. https://www.kitapsitesi.com/urun/kent-ve-kopekler. Mario Vargas Llosa. Kitap Tanıtımı. "Yeşil Ev" adlı romanıyla tanıdığınız Peru'nun en büyük romancısı "Mario Vargas Llosa"dan bir roman daha sunuyoruz. Mario Vargas Llosa. Yeşil Ev adlı romanıyla ...