Gezegenle Sohbet

Tevfik El Hakim

Gezegenle Sohbet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-13
YAZAR Tevfik El Hakim
ISBN 9758618946
DOSYA FORMATI 6,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Düşünce, edebiyat ve sanat alanında yüzden fazla kaleme aldığı eserleriyle birçok ödül aldı. Bazen gerçekçi bazen psikolog olan, bilerek sade bir üslup belirleyip yazılarında yerel lehçeyi de sık sık kullanan yazarın eserlerinin çoğu başta Fransızca ve İngilizce olmak üzere çeşitli dillere çevrilmiş olup, özellikle tiyatro alanında yazdığı elliye yakın eserle o, modern Arap tiyatrosunun öncüsü sayılır.Gezegenle Sohbet, Tevfik el'Hakim'in; varlık-yokluk, kişilik, akıl, gerçek, gerçeğin bileşimi gibi konulara felsefi yaklaşımını, fikirlerini; akıcı bir dille, masalvari anlatımıyla dile getirmiş. Kenan Demirayak, emeklerinin sonrasında sade ve akıcı bir Türkçe kullanarak tercüme ettiği "Gezegenle Sohbet"i tür okuruna kavuşturdu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gezegenle Sohbet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gezegenle Sohbet.

...ık sık... Gezegenle sohbet. el-Hakim, Tevfik ... Gezegen2 - Sohbet ... . Birey Yayıncılık 9789758618941. Irmak Yayınevi 9789757747956. Biraz sohbet ettik. Akarsu, Ercan. Anatolia Kitap 9786054447671. Gezegenle Sohbet (9789758618941). Marka : Tevfik El-Hakim. Tedarikçi : Birey Yayıncılık. Sesli sohbet sitelerinin 1 numaralı kullanıcısı. Sesli chat kullanıcıları arasında en aktif kişi. Sesli sohbet siteleri arasında; ticari amaç gütmeyen ==> Www.SesliGezegen.Com. Geveze Sohbet ile kaliteli ... Gezegenle Sohbet: Tevfik El-Hakim » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... .SesliGezegen.Com. Geveze Sohbet ile kaliteli bir chat keyfi yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Geveze Sohbet Giriş 2344 kişi online. © Copyrigth 2018 Geveze Sohbet'e 18 Yaşından Küçüklerin Girişi Yasaktır. Arama için en az 3 karakter girmelisiniz. Tüm kategorilerde Aile (Kadın, Erkek ve Çocuk) Aksesuar ve Sarf Malzemeleri Bilgisayar Kitapları Bilgisayarlar Bilim-Teknoloji-Mühendislik Children and Teen... "GEZEGENLE SOHBET". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 30,00 TL. Sepete Ekle. Gezegenle Sohbet. Tevfik El Hakim. Satıcı. Tevfik El-Hakim. Kitap Tanıtımı Düşünce, edebiyat ve sanat alanında yüzden fazla kaleme aldığı eserleriyle birçok ödül aldı. Bazen gerçekçi bazen psikolog olan... sohbet.gezegen.net. şükela: tümü | bugün. geçenlerde google da bir şey ararken tıkladığım sayfaya ek olarak açılmış bir pop up site. önce hemen kapatmak istedim ancak o kadar manidar yazılar gördüm ki... Gezegenle Sohbet, Tevfik el'Hakim'in; varlık-yokluk, kişilik, akıl, gerçek, gerçeğin bileşimi gibi konulara felsefi yaklaşımını, fikirlerini; akıcı bir dille, masalvari anlatımıyla dile getirmiş. gezegenle sohbet - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Gezegenle Sohbet. Tevfik El-Hakim. Birey Yayıncılık. Gezegenle Sohbet, Tevfik el'Hakim'in; varlık-yokluk, kişilik, akıl, gerçek, gerçeğin bileşimi gibi konulara felsefi yaklaşımını, fikirlerini; akıcı bir dille, masalvari anlatımıyla dile getirmiş. Gezegenle Sohbet, Tev...