Saptırılmış Vasiyetler

Milan Kundera

Saptırılmış Vasiyetler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-27
YAZAR Milan Kundera
ISBN 9750737084
DOSYA FORMATI 10,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çek asıllı yazar Milan Kundera, yalnız edebiyatçı kişiliğiyledeğil, uygarlığı, sanatı, insanın varoluş sorunlarını tartışan eserleriyle de çağımızın önde gelen aydınlarından biri oldu.Şaka, Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği, Ayrılık Valsi, Ölümsüzlük gibi romanlarıyla, Gülünesi Aşklar gibi öykü kitaplarıyla dünya edebiyatının en seçkin yazarları arasında yer alan Milan Kundera’nın, edebiyat, özellikle de roman sanatı üstüne denemeleri de bir o kadar önemlidir. Kundera’nın Saptırılmış Vasiyetler’i, onu izleyen Roman Sanatı ve Perde adlı kitaplarıyla bir üçleme oluşturur; roman geleneğini çok değişik açılardan ele alan bir üçleme. Perde’de okuru roma¬nın tarihsel evrimi içinde derinlikli bir yolculuğa çıkaran, Roman Sa¬natı’nda kendi kurduğu roman evreninin kökenlerine uzanan Kundera, Saptırılmış Vasiyetler’de roman felsefesinin ışığı altında çağımızın büyük edebiyat yönelimlerini inceliyor. Saptırılmış Vasiyetler, yalnızca Kundera’nın daha derinden anlaşılması açısından değil, tüm roman sanatının kavranması açısından da olmazsa olmaz bir kaynak kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Saptırılmış Vasiyetler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Saptırılmış Vasiyetler.

...ra'nın Saptırılmış Vasiyetler'i, onu izleyen Roman Sanatı ve Perde adlı kitaplarıyla bir üçleme oluşturur; roman geleneğini çok değişik açılardan ele alan bir üçleme ... Saptırılmış Vasiyetler, Can Yayınları, KÜLTÜR ... . Milan Kundera. Çek asıllı yazar Milan Kundera, yalnız edebiyatçı kişiliğiyle değil, uygarlığı, sanatı, insanın varoluş sorunlarını tartışan eserleriyle de çağımızın önde gelen aydınlarından biri oldu. Saptırılmıs Vasiyetler 17/2 söndügüm bir kaygıya kendini kaptırabiliyordu Geçmisin kuyusuna egilmeksizüı terra nostranm1 Meksikanın terra nostrasının ne anlama geldigin ... Saptırılmış Vasiyetler Kitabı ... . Saptırılmıs Vasiyetler 17/2 söndügüm bir kaygıya kendini kaptırabiliyordu Geçmisin kuyusuna egilmeksizüı terra nostranm1 Meksikanın terra nostrasının ne anlama geldigini kavramak olanaksızdır. Max Brod, hem Kafka'nın hem de yapıtının imgesini yarattı; Brod aynı zamanda, kafkalojiyi yarattı. Kafkaloglar babalarından uzak durmaya özen gösterseler de... Saptırılmış Vasiyetler Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Saptırılmış Vasiyetler kitabını inceleyeceğiz. "Saptırılmış Vasiyetler". için 18 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 9,00 TL. Sepete Ekle. Saptırılmış vasiyetler. Mılan Kundera. sonraki. saptırılmış vasiyetler. ara. paylaş. Saptırılmış Vasiyetler, yalnızca Kundera`nın daha derinden anlaşılması açısından değil, tüm roman sanatının kavranması a...