Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4

Jules Verne

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-12-31
YAZAR Jules Verne
ISBN 6054698158
DOSYA FORMATI 11,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1866 yılı garip olayların yaşandığı bir yıl olarak hâlâ akıllardadır. Bu olaylar liman kentlerinde yaşayanlar kadar, karada yaşayanları da heyecanlandırmıştı. Özellikle de denizcileri ilgilendiren bu olaylarla; tüccarlar, gemi işletenler, bütün ülkelerin deniz askerleri, Avrupa ve Amerika'daki çeşitli ülkelerin hükümetleri yakından ilgilendiler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Gençler İçin Seçme Eserler-4.

...ençler İçin Seçme Eserler 25, Kuşak Yayınları ... Denizler altında yirmibin fersah - gençler için seçme... ... . Her ne kadar resmi açıklamalar olmasa da; bilim adamları ve denizle ilgilenen herkes bu konu ile ilgili bilgi almaya çalışıyor, bu varlığın ne olduğu üzerine tartışıyordu. Aylin Yıldız kaleme aldığı Denizler Altında Yirmi Bin Fersah adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın Çünkü çocuk henüz kitap seçme yetisine sahip değildir. 6. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Kitabı Denizl ... Bilgileri Tazeleyelim! : Denizler Altında 20Bin Fersah. - GemiTrafik.com ... . 6. Sınıf Meb Yayınları Türkçe Kitabı Denizler Altında Yirmi Bin Fersah Cevapları. 2. ETKİNLİK. Dinlediğiniz metnin yazarı Jules Vern'e eserleriyle birçok buluşa ilham kaynağı olmuştur. Kitabın Adı : Denizler Altında Yirmibin Fersah. Kitabın Yazarı : Jules Verne. Kitap Hakkında Bilgi Son Günü Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Bir Kayışın Tesiri Bir Küçük Osmancık. Bu site içerisinde Denizler Altında Yirmi Bin Fersah gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. Eser Jules Verne yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. ...FERSAH - GENÇLER İÇİN SEÇME ESERLER- 4 GONCA Benzer Bilgileri - DENİZLER ALTINDA Gençler için seçme eserler- 4 gonca - denizler altında yirmibin fersah... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (Gençler İçin Seçme Eserler-4). Average Review: (0) Reviews....