Hayat Çalışmak Değildir! Çalışmak Hayat Değildir!

Robert K. Johnston

Hayat Çalışmak Değildir! Çalışmak Hayat Değildir!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-10
YAZAR Robert K. Johnston
ISBN 9752543553
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevdiklerinizle en son ne zaman bir akşam ye-meği yediğinizi hatırlıyor musunuz? Peki en son ne zaman bir deniz kenarına gidip, hiçbir şey düşünmeden saatlerce bir bankta oturdunuz? Teknoloji çılgınlığının yaşandığı şu günlerde han-gimiz cep telefonunu kapatıp, o günü sadece kendine ayırdı?Muhtemelen bu sorular aklınıza geldiğinde ken-dinizi biraz rahatsız, çokça kenara sıkışmış his-sedeceksiniz. Ancak bu rahatsızlık size, geçip gitmekte olan zamanı geri getirmeyecek.Eğer siz de çalışma saatlerinizi uzun tutup ha-yattan zevk almaya, yaşamaya daha az zaman ayırıyorsanız, bu kitap size yardımcı olacak. Baş-langıçta çılgınlık gibi gözükebilecek bazı fikirler, bu kitaptaki öğütler sayesinde çalışma ve din-lenme arasında iyi bir denge oluşturmanızı, ha-yata daha çok vakit ayırabilmenizi sağlayacak.“Çalışmak bizler için o kadar önemli bir hale geldi ki, onu hayatın ta kendisi sanmaya başladık; hâlbuki esas olan hayatımızdaki dengeyi koruma-mızdır. Bu mantıklı ve hare-kete geçiren düşünce hepimizin ihtiyacı ol-duğu şeydir kuşkusuz.”Sersigo Zyman Z-Marketing kurucusu, Coca Cola eski pazarlama departmanı şefi ve yazar. “Çalışan insanlar için çok önemli bir eser... Bize faydası dokunacak özgür ve özel mesajlar veren başarılı bir kaynak...”Levid B.Smedes, “Forget ve Forgive” kitabının yazarı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayat Çalışmak Değildir! Çalışmak Hayat Değildir! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayat Çalışmak Değildir! Çalışmak Hayat Değildir!.

...lar Bizimle Çalışmak İster Misiniz? 2 ... Hayat Çalışmak Değildir ! Çalışmak Hayat Değil ! - Kitap %10 İndirimli ... . Aşağıdakilerden hangisi etik kurallardan değildir? İş hayatı ve özel hayat arasındaki ayrım son yıllarda oldukça silikleşti. Fazla Çalışmak Sağlığa Zararlıdır! Bu bencillik falan değildir. Bu konuda şu örneği verebiliriz 13. İnsanların hayat tecrübeleri farklıdır. İki insan aynı toplantıya katılır ve farklı izlenimlerle ayrılır. 40. Başarısızlık kötü birşey de ... Hayat Çalışmak Değildir. Çalışmak Hayat Değildir... | Nadir Kitap ... . 40. Başarısızlık kötü birşey değildir. 47. Zor karakterlerle çalışmak her işin bir parçasıdır. ...geçirdin, gayet kifayetsiz ve yeteneksiz bir hal aldın, ama ardından bu hayat tarzından sıkıldın veya bir para katmasına yardımcı olurken sen ucundan koklayacaksan bu pek çalışmak değildir. aksini... para olduktan sonra neden çalşsın ki insan al araba arkadaşlarınla takıl tatil köylerine git karı kız kovala olmadı fuarları gez eğlen yapacak okadar şey varki hayatta. 1. hayat çalışmak değildir. çalışmak hayat değildir kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. robert k. johnston kitapları ve neden 2008 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Soru 4. Aşağıdakilerden hangisi iş etiğini etkileyen faktörlerden birisi değildir? Küreselleşme. Soru 5. Aşağıdakilerden hangisi yöneticilerin işçilere karşı etik sorumluluklarından biri değildir? Söylediklerimi ne kadar anladı bilemiyorum ama bana iyi bir haya...