Damla Damla Pazarlama / Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine

Prof.Dr İsmail Kaya

Damla Damla Pazarlama / Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-13
YAZAR Prof.Dr İsmail Kaya
ISBN 9758486675
DOSYA FORMATI 9,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye şartlarına yönelilk pazarlama kitapları Muhterem Müşterimiz ve Pazaryeri Pazaola'nın yazarı Prof.Dr. İsmail Kaya, elinizdeki eseri Damla Damla Pazarlama'yı "pazarlama ve müşteri aşkı üzerine" kaleme aldı."Bu kitapta ne bulacaksınız ?Kitabın adı yeterince açık değil mi ?Otuz küsür yılını pazarlama öğretimine vermiş bir akademisyen, birikimlerini sunuyor.İşleri gereği veya sırf merak dürtüsüyle müşterinin aşkına talip olanlara damla damla pazarlamadan behsediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Damla Damla Pazarlama / Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Damla Damla Pazarlama / Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine.

...ür Yayıncılığı ; 66. Konu Başlığı Damla Damla Pazarlama Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine - İsmail Kaya ... Damla Damla Pazarlama / Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine... ... . Babıali Kültür Yayıncılığı. Damla Damla Pazarlama Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. 8,00 TL. Sepete Ekle. Damla Damla Pazarlama. Prof. Dr. İsmail Kaya. Satıcı. Ürün Adı: Damla Damla Pazarlama Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine. Mağaza: TveT. Sor ... Damla Damla Pazarlama - Pazarlama ve Müşteri Aşkı... | Nadir Kitap ... . İsmail Kaya. Satıcı. Ürün Adı: Damla Damla Pazarlama Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. İktisadi ve İdari Bilimler >. İşletme - Muhasebe - Maliye >. Damla Damla Pazarlama: Pazarlama ve Müşteri Aşkı Damlada okyanusa işaret vardır. Damlanın tadını almalı ki, okyanusa özlem doğsun." İsmail Kaya. Alt başlık: Pazarlama ve Müşteri Aşkı Üzerine. Baskı tarihi İşleri gereği veya sırf merak dürtüsüyle müşterinin aşkına talip olanlara damla damla pazarlamadan bahsediyor. Müşteri Hizmetleri : 0212 909 9551. İletişim. % 20 Indirimli. Pazarlama Bi'Tanedir Bir Pazarlamalar Ansiklopedisi. Asya Kayaaltı tarafından 19/11/2018 tarihinde (1 yıl önce) saat 11:01'de oluşturuldu. Damla Damla Pazarlama : Pazarlama Ve Müşteri Aşkı Üzerine. Otuz küsur yilini pazarlama ögretimine vermis bir akademisyen, birikimlerini sunuyor. Isleri geregi veya sirf merak dürtüsüyle müsterinin askina talip olanlara damla damla pazarlamadan bahsediyor. ...Yayınevi: Babıali Kültür Yayıncılığı A Ş, K...