Çocuklara Yeni Maceralarıyla Red Kit -3 Öpüyorum Bizoncuğum

Bertrand Ferrier

Çocuklara Yeni Maceralarıyla Red Kit -3 Öpüyorum Bizoncuğum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-20
YAZAR Bertrand Ferrier
ISBN 9750819216
DOSYA FORMATI 10,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her biri farklı yazarlarca romanlaştırılmış, renkli resimleri ve özel baskı küçük boy formatıyla “Morris’in İzinde Yeni Maceralarıyla Red Kit”, çocuklara okunması kolay, keyifli maceralar sunuyor.Çocuklar için özel bir Red Kit serisi... Her biri farklı yazarlarca romanlaştırılmış, renki resimleri ve özel baskı küçük boy formatıyla “Morris'in İzinde Yeni Maceralarıyla Red Kit”, çocuklara okunması kolay, keyifli maceralar sunuyor. Daltonlara Cici Baba ve Rintintin’in Laneti, bu serinin ilk iki kitabı oldu. Serinin üçünü kitabı da Öpüyorum Bizoncuğum oldu.Reislerinin zalimliğiyle bilinen Vaştatu Kabilesi ile bölgelerinde bulunan kaledeki birliğin arası açıktır. Her iki tarafın da inkâr ettiği bu anlaşmazlığın üstündeki sır perdesini aralamak da çözüm bulmak da tabii ki Red Kit’e düşer. Juliette ile Kır Saçlı Bizon’un aşkı ve tarafların düşmanlıktan kardeşliğe geçişlerinin hikâyesi olan Öpüyorum Bizoncuğum yalnızca çocukları güldürmeyecek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuklara Yeni Maceralarıyla Red Kit -3 Öpüyorum Bizoncuğum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuklara Yeni Maceralarıyla Red Kit -3 Öpüyorum Bizoncuğum.

...s'in İzinde Yeni Maceralarıyla Red Kit" çocuklara okunması kolay keyifli maceralar sunuyor ... Red Kit 3| Öpüyorum Bizoncuğum - Bertrand Ferrier... | ilgikitap.com ... ... Öpüyorum Bizoncuğum - Red Kit #3, Bertrand Ferrier Pdf, Epub... ... s'in İzinde Yeni Maceralarıyla Red Kit" çocuklara okunması kolay keyifli maceralar sunuyor. geçişlerinin hikâyesi olan Öpüyorum Bizoncuğum yalnızca çocukları güldürmeyecek. ...küçük boy formatıyla "Morrisin İzinde Yeni Maceralarıyla Red Kit", çocuklara okunması kola...