Armut Dibine DüşerŞeker Cinsine Çeker

Ziya Baran

Armut Dibine DüşerŞeker Cinsine Çeker
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-01-01
YAZAR Ziya Baran
ISBN 9750101267
DOSYA FORMATI 4,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uzakdoğu'da yetişen bir bambu ağacı olan Maso dikildikten sonra, beş yıl boyunca, en ideal şartlar altında dahi hiçbir gelişme göstermez. Sonra sihirli bir el dokunmuş gibi birden bire günde 40-50 cm kadar büyümeye başlar. Aslında sihirli değil yaşanan. Maso ağacının duruyomuş gibi yapıp birden hızla büyümesinin sebebi, beş yıl boyunca toprağa sabırla saldığı yüzlerce metrelik köklerdir.Çocuk yetiştirmekte işte böyle bir şeydir. Uzun dönemli bir sabır gayret gerektirir. Hemen sonuç almayı beklemek uygun değildir. Belki de ona karşı sergilediğimiz güler yüzlü tutum, hatalarına karşı gözterdiğimiz höşgörülü tavır, yıllar sonra ondan cesaret ve özgüvene dönüşecek ve büyük işler başarmasına neden olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Armut Dibine DüşerŞeker Cinsine Çeker i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Armut Dibine DüşerŞeker Cinsine Çeker.

...üşer - Şeker Cinsine Çeker... Bilgivizyon Yayınları ... Armut Dibine Düşer; Şeker Cinsine Çeker - Ziya... | vamoskitap.com ... . 9.00. ...olan özelliklerin tamamıyla yok edilmesi mümkün olmadığından, her türlü atalarımızın dediğine gelinir. (bkz: armut dibine düşer). katranı kaynatsan olur mu şeker, cinsini siktiğim cinsine çeker. Armut Dibine Düşer Şeker Cinsine Çeker kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ziya Baran kitapları ve BİLGİVİZYON YAYINLARI 2008 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... ...bir başka şekli. çeşit çeşit kullanımı ara ... twitter.com/demiremrulllah/status/876090997146517504 ... ... ...bir başka şekli. çeşit çeşit kullanımı arasında bizim ailede tercih edileni "katranı kaynatmakla olmaz şeker, cinsini siktiğim cinsine çeker!.." biçimindedir ve bu o ayrıca (bkz: armut dibine düşer). armut dibine düşer anlamındaki diğer bir söz. katrani kaplasan olur mu seker cinsini siktigim cinsine ceker diye bir versiyonu da sözlügümüzde gezinen atasözü. Armut Dibine Düşer-Şeker Cinsine Çeker... %17 indirimli Uzakdoğu da yetişen bir bambu ağacı olan Masodikildikten sonra,beş yıl boyunca ,en kteal sarflar altında. armut dibine düşer tandanslıdır. 2. 89K views. 5:09. ÇET...