Süheyli Divan

Dr. M. Esat Harmancı

Süheyli Divan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-01-01
YAZAR Dr. M. Esat Harmancı
ISBN
DOSYA FORMATI 9,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Süheylî Dîvânı, daha çok tarih yazarlığı ile şöhret bulmuş olan Ahmed bin Hemdem Kethudâ’nın şimdilik günümüze ulaşan şiirlerini içermektedir. Süheylî, çocukluğundan beri öğrenme hevesiyle geçen bir ömrün birikimini yedi eserle bizlere bırakmıştır.Dîvân’ın bugün için elimizde bulunan tek nüshası Amasya Beyazıt Kütüphanesi’ndedir. Bu metni oluştururken yararlandığımız yazma, kütüphanenin iki kez sel taşkınına uğraması sonucu kısmî hasarla kurtulmuş ve bu yayın ile sizlere ulaşmıştır.Kültür tarihimiz için önemli bilgi ve görgüleri yansıtan Dîvân, görevi sebebiyle Edirne’den Mısır’a kadar pek çok Osmanlı kentini görmüş iyi bir gözlemcinin birikimi olarak da değerlendirilmelidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süheyli Divan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süheyli Divan.

... Halkkitabevi'nden hemen satın al. Süheyli Divan ... Süheyli Divan Türk Edebiyatı Akçağ Yayınları Esat Harmancı ... . Akçağ Yayınları. 24.00. Süheyli Divan arıyorsan site site dolaşma! Süheyli Divan. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 2 adetSon güncelleme: 38 dakika önce D&R. Süheyli Divan. %38. 32,00 TL. Süheylî Dîvânı daha çok tarih yazarlığı ile şöhret bulmuş olan Ahmed bin Hemdem Kethudâ'nın şimdilik günümüze ulaşan şiirlerini içermektedir. Süheyli Divan online oku ve ücretsiz indir. S ... Süheyli Divan En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Süheyli Divan online oku ve ücretsiz indir. Süheyli Seat Süheylî Dîvânı, daha çok tarih yazarlığı ile şöhret bulmuş olan Ahmed crate Hemdem Kethudâ'nın şimdilik günümüze ulaşan şirlerini içermektedir. Süheyli Divan Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Süheyli Divan kitabını inceleyeceğiz. Dr. M. Es... Süheyli Divan/Esat Harmancı en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Süheyli Divan/Esat Harmancı incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Süheyli Divan. SÜHEYLİ DİVAN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ESAT HARMANCI kitapları ve AKÇAĞ 2007 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Süheyli Divan kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Y. Doç. 2006-01-01 yılında yayınlanan Süheyli Divan , 1. Baskı ve Divan Edebiyatı kategorisinde yer almaktadır. Anasayfa Süheyli Divan. Esat Harmancı. Sepete At Hemen Al. Süheylî, çocukluğundan beri öğrenme hevesiyle geçen bir ömrün birikimini yedi eserle bizlere bırakmıştır. Dîvân'ın bugün için elimizde bulunan tek nüshası Amasya Beyazıt Kütüphanesi'ndedir. Süheyli Divan. Yeni. Ücretsiz Kargo. Süheylî Dîvânı, daha çok tarih yazarlığı ile şöhret bulmuş olan Ahmed bin Hemdem Kethudâ'nın şimdilik günümüze ulaşan şiirlerini içermektedir. Esat Harmancı adlı yazara ait Süheyli Divan kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Süheyli Di...