İlköğretim İçin Anlayarak Hızlı Okuma

Ziya Baran

İlköğretim İçin Anlayarak Hızlı Okuma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Ziya Baran
ISBN 9750101304
DOSYA FORMATI 11,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Göksenin Ayhan 5. sınıf öğrencisi, Bilgivizyon’a geldi, hızlı okuma eğitimine katıldı. İlk okuma hızı dakikada 95 kelime iken egzersizleri yaparak dakikada 315 kelimeye kadar yükseldi. Bunun sonucunda kitap okuma ve soru çözme performansı arttı.Deniz Hanoğlu 7. sınıf öğrencisi, Bilgivizyon’a geldi, hızlı okuma eğitimine katıldı. İlk okuma hızı dakikada 109 kelime iken egzersizleri yaparak dakikada 450 kelimeye kadar yükseldi. Bunun sonucunda o artık daha hızlı okuyor, daha hızlı soru çözüyor, başarısı ve öz güveni arttı.Furkan Vefa Tirit 2. sınıf öğrencisi, Bilgivizyon’a geldi, hızlı okuma eğitimine katıldı. İlk okuma hızı dakikada 120 kelime iken egzersizleri yaparak dakikada 215 kelimeye kadar çıktı. Furkan hızlı okuyor, hızlı düşünüyor, hızla okul başarısı artıyor.Onlar bunu başardı… Neden alttaki boşlukta sizin adınız olmasın ki?..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlköğretim İçin Anlayarak Hızlı Okuma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlköğretim İçin Anlayarak Hızlı Okuma.

...kseldi. Bilgi vizyona geldi,hızlı okuma eğitimine katıldı, tik okuma hıâ dakikada 95kelime iken egzersizleri yaparak dakikada 315 kelimeyekadar yükseldi ... Online Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi | Fokus Yaşam Akademisi ... . İlköğretim İçin Hafıza Geliştirme. Baskısı tükendi. Hızlı Okumayı Öğrenin! Ortalama bir okuyucunun okuma hızı dakikada 125 kelime ile 250 kelime arasında değişmektedir. Bu aralık ortalama okuma hızı... Metinler özellikle ilköğretim öğrencileri için MEB tarafından tavsiye edilen eserlerden seçilmiştir. Hızlı Okuma ve Anlama Egzersizleri. Göz ve Hafıza Geliştiren Egzersizleri. Forgetten Password? Home ›. Details for: İlköğretim için anlayarak hızl ... İlköğretim İçin Anlayarak Hızlı Okuma Ziya Baran ... . Hızlı Okuma ve Anlama Egzersizleri. Göz ve Hafıza Geliştiren Egzersizleri. Forgetten Password? Home ›. Details for: İlköğretim için anlayarak hızlı okuma. 2009Description: 234 s. 19 cm.ISBN: 9759844172.Subject(s): Hızlı okuma teknikleri - İlköğretimDDC classification... Fiyat. İlköğretim için anlayarak hızlı okuma. Ziya Baran nursevim sözcüer. 5,00 TL. Sepete Ekle. İlköğretim İçin Anlayarak Hızlı Okuma. Ziya Baran. İlk okuma hızı dakikada 109 kelime iken egzersizleri yaparak dakikada 450 kelimeye kadar yükseldi. Bunun sonucunda o artık daha hızlı okuyor, daha hızlı soru çözüyor, başarısı ve özgüveni arttı. Deniz Hanoğlu 7-sınıf öğrencisi, Bilgivizyon'a geldi, hızlı okuma eğitimine katıldı. İlk okuma hızı dakikada 109 kelime iken egzersizleri yaparak dakikada 450 kelimeye kadar yükseldi. Hızlı Okuma Başarısının Anahtarları. Hızl...