Acar Dedektif Eda 1 / Yeni Okul Yeni Macera

Meryem Uçar

Acar Dedektif Eda 1 / Yeni Okul Yeni Macera
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-11
YAZAR Meryem Uçar
ISBN 6053499725
DOSYA FORMATI 5,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Acar Dedektif Eda yeniden iş başında... Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda’yı yeni evinde, yeni okulunda, yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. Eda’nın başı dertten kurtulamaz çünkü burnunu sokmaması gereken yerlere sokar.Ailesiyle ve Komiser Nevzat’la yaptığı anlaşmaya uyabilecek mi dersiniz? İyi de Eda olmazsa suçluları kim yakalayacak?Bu macerada Eda’nın burnuna, okul servislerinden kötü kokular gelir! Eda ile yepyeni, heyecanlı bir maceraya hazır olun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Acar Dedektif Eda 1 / Yeni Okul Yeni Macera i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Acar Dedektif Eda 1 / Yeni Okul Yeni Macera.

...eyecanlı maceralar bekliyor. Uçar Meryem ... Acar Dedektif Eda 1 / Yeni Okul Yeni Macera PDF İndir - Epub Oku... ... . Acar Dedektif Eda yeniden iş başında… Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde, yeni okulunda, yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. 10.50 TL. Acar Dedektif Eda yeniden iş başında... Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde, yeni okulunda, yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. 10.64 TL. Acar Dedektif Eda yeniden iş ... Yeni Okul Yeni Macera - Acar Dedektif Eda 1 Satın Al | OdaKitap.com ... . 10.64 TL. Acar Dedektif Eda yeniden iş başında... Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde, yeni okulunda, yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. Acar Dedektif Eda yeniden iş başında... Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde yeni okulunda yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. Meryem Uçar. Acar Dedektif Eda yeniden iş başında... Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde, yeni okulunda, yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. 10.50 TL. Acar Dedektif Eda yeniden iş başında... Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde, yeni okulunda, yeni arkadaşlarıyla heyecanlı maceralar bekliyor. Hikaye kategorisinde kendisine yer bulan Acar Dedektif Eda 1 / Yeni Okul Yeni Macera kitabı okumak için harika! Sizlere öncelikle pdf bağlantısını ve ardından da eser özelliklerini vermeye çalıştık. Meryem Uçar. Kitap Tanıtımı. Acar Dedektif Eda yeniden iş başında. . . Uzun bir aradan sonra Eda geri döndü. Artık 11 yaşında olan Eda'yı yeni evinde, yeni okulunda......