Üç Fincan Çay

Greg Mortenson

Üç Fincan Çay
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-07
YAZAR Greg Mortenson
ISBN 9752751040
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

NEW YORK TIMES BESTSELLER Gerçek bir kahraman, gerçek bir Öykü.Tutulan sözlerin, sevgi ve cesaretin; kız çocukları eğitmenin toplumları dönüştüreceğine dair sağlam inancın öyküsü."Buralarda [Pakistan], başarılı olmak İstiyorsan bizim usullerimize saygı göstermelisin" dedi fincanına üfleyerek. "Bir Balti ile ilk fincan çayı paylaştığında, yabancısındır. Sana İkinci kez.çay İkram edildiğinde, şeref konuğusun demektir. Üçüncü fincanda, artık aileden sayılırsın ve ailemiz İçin yapmayacağımız şey yoktur, uğruna ölmek dahil..."Hacı Ali, Korphe köyü muhtarı Karakurum, PakistanDağcı Greg Mortenson 1993'de dünyanın çatısı K2'ye başarısız tırmanışı sonunda dağlarda kaybolunca, kendini zirvede yoksul bir köyde bulur. Köyün okuldan yoksun çocuklarını görünce bu köye okui yapmaya söz verir. Hakkında çıkarılan iki fetva ve Talîban ülkesinde yaşayacağı tehlikeli maceralara rağmen, bu söz üzerine kuracağı okullar, değişecek hayatların başlangıcı olur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç Fincan Çay i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç Fincan Çay.

...%30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz ... Üç Fincan Çay-Palme Kitabevi ... . 15.12 TL. Sana İkinci kez.çay İkram edildiğinde, şeref konuğusun demektir. Üçüncü fincanda, artık aileden sayılırsın ve ailemiz İçin yapmayacağımız şey yoktur, uğruna ölmek dahil...". Sana İkinci kez.çay İkram edildiğinde, şeref konuğusun demektir. Üçüncü fincanda, artık aileden sayılırsın ve ailemiz İçin yapmayacağımız şey yoktur, uğruna ölmek dahil...". Ürün ve tedarikçiler hakkında: Alibaba.com 320 ... Çay Fincan Takımı - Karaca ... ...". Ürün ve tedarikçiler hakkında: Alibaba.com 320 üç fincan çay ürünü sunuyor. 319 üç fincan çay tedarikçisi bulunmaktadır ve bunların büyük bir kısmı Asya içindedir. Greg Mortenson. Tutulan sözlerin, sevgi ve cesaretin; kız çocukları eğitmenin toplumları dönüştüreceğine dair sağlam inancın öyküsü. "Üç Fincan Çay çağımızın en kayda değer maceralarından birini aktarıyor... Sıradan bir insanın, karakter gücü ve kararlılığıyla dünyayı değiştirebileceğinin kanıtı.". "Bir Balti ile ilk fincan çayı paylaştığında, yabancısındır. Sana İkinci kez.çay İkram edildiğinde, şeref konuğusun demektir. Üçüncü fincanda, artık aileden sayılırsın ve ailemiz İçin yapmayacağımız şey... Sana İkinci kez.çay İkram edildiğinde, şeref konuğusun demektir. Üçüncü fincanda, artık aileden sayılırsın ve ailemiz İçin yapmayacağımız şey yoktur, uğruna ölmek dahil...". Üç Fincan Çay. Greg Mortenson. Yayınevi: Kuraldışı Yayınevi. Şii Lider Syed Abbas (11 Eylül ertesi bir okul açılış konuşması) "Üç Fincan Çay çağımızın en kayda değer maceralarından birini aktarıyor......