Okyanuslar Atlası

Nicholas Harris

Okyanuslar Atlası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-24
YAZAR Nicholas Harris
ISBN 9944882934
DOSYA FORMATI 10,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tsunami neden olur? Atlantik Okyanusunu geçen ilk insan kimdi? Penguenler nerelerde yaşar? Okyanuslar Atlası bunlar gibi pek çok ilgi çekici konuyu işlerken, okyanusların gizemlerini anlatıyor. Dünyadaki yaşamın temel kaynağı olan okyanusları, kaşiflerle gezerek daha yakından tanıyın. Ayrıntılı haritalar ve resimler gezilerinizi çok daha renkli hale getirecek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Okyanuslar Atlası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Okyanuslar Atlası.

...iğer adıyla Pasifik Okyanusudur.) Atlas Okyanusu veya Atlantik Okyanusu, Büyük Okyanus'tan sonra ikinci büyük okyanustur ... Atlas Okyanusu - Bilgitor ... . Bir zamanlar tek parça olan ana kıtanın bölünmesiyle oluşmuştur. Avrupa ve Afrika'yı Amerika`dan ayırır. 9 TL. Atlantik Okyanusunu geçen ilk insan kimdi? Penguenler nerelerde yaşar? Okyanuslar Atlası bunlar gibi pek çok ilgi çekici konuyu işlerken okyanusların gizemlerini anlatıyor. Tatlı Su İle Deniz Tuzlu Su Yani Deniz Suyu Birbirine Karışmıyor Arada Bir PERDE BERZAH Var. Atlas Okyanusu Coğrafyas ... Atlas Okyanusu » Bilgiustam ... . Tatlı Su İle Deniz Tuzlu Su Yani Deniz Suyu Birbirine Karışmıyor Arada Bir PERDE BERZAH Var. Atlas Okyanusu Coğrafyası. Okyanus, küçük denizleri ile birlikte yaklaşık 106.463.000 km2'lik bir alana sahiptir. Dünyanın yüzölçümünün 1/5'ni kaplar. Uzunluğu 15.000km'ye yakındır. Panama kanalı, Atlas okyanusunu yapay olarak Büyük Okyanus a bağlar. Atlas okyanusunun yan denizleriyle birlikte hacmi 354 700 000 km³ yan denizler hesaba katılmadan hacmi 323 600 000 km³'tür. Okyanuslar Atlası en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Okyanuslar Atlası incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Okyanuslar Atlası. 1/2. Kapat. atlas okyanusu. şükela: tümü | bugün. amerika ile avrupa arasindaki okyanusa verilen isim.. avrupadan hindistana gideyim derken kazara aşılmasına şaştığım okyanus..allah allah.. Atlas Okyanusu; Dünyanın ikinci büyük okyanusudur (bir adı da Atlantik). Avrupa, Afrika ve Amerika arasında uzanan birçok deniz Atlas Okyanusu'na bağlanır. ATLAS OKYANUSU Alm. atlantischer Ozean, Fr. Océan Atlantique, İng. Atlantic Ocean. Dünyanın ikinci büyük denizi. Büyüklük bakımından Büyük Okyanustan... Atlas Okyanusu veya Atlantik,...