Kader Senfonisi

Seyhan Livaneli

Kader Senfonisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-15
YAZAR Seyhan Livaneli
ISBN 9752206748
DOSYA FORMATI 11,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her şey Doğu’da çarpık düzenin içine doğmuş küçük kızın yaşadığı hayata başkaldırmasıyla başlıyor.Roman,kendine biçilen yaşama şeklini kabul etmeyen Selvican’ın çaresizlikten ölümü göze alarak çıktığı kaçış hikâyesini anlatıyor.Ensesinde ölümün soğuk rüzgârını hissederek yaşamak zorunda kalan kızın yolu, yaşlı Profesör Ömer ile kesişiyor.Heykeltıraş olan Ömer,kıza yardım ederken, Ermeni asıllı annesi Silva’ya kaçış hikâyesinde yardım elini uzatmış gibi hissediyor.Yazarın bundan önce yayımlanan Nar isimli romanının ikilemesi olan bu kitap, Ömer ve Selvican’ın birbirlerine nasıl şekil verdiklerini anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kader Senfonisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kader Senfonisi.

...yla başlıyor. Roman, kendine biçilen yaşama şeklini kabul etmeyen Selvican'ın çaresizlikten ölümü göze ... CNN Türk: Beethoven'in "Kader" Senfonisi ... ... 17.60 TL. Her şey Doğu'da çarpık düzenin içine doğmuş küçük kızın yaşadığı hayata başkaldırmasıyla başlıyor. Roman, kendine biçilen yaşama şeklini kabul etmeyen Selvican'ın çaresizlikten ölümü göze... Haberler > Kültür Sanat Haberleri > Müzik Haberleri > Beethoven'in "kader" senfonisi. "işte kader kapıyı böyle çalar" şeklinde tanımladığı söylencesinden dolayı "Kader Senfonisi" olarak ... Kader Senfonisi - Seyhan Livaneli - kitapbende.com ... . "işte kader kapıyı böyle çalar" şeklinde tanımladığı söylencesinden dolayı "Kader Senfonisi" olarak da anılıyor. BURSA (AA) - Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), Beethoven'ın en tanınmış eserlerinden "Kader Senfonisi"ni Bursalı müzikseverler için seslendirdi....