Zor Sevdalar

Italo Calvino

Zor Sevdalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Italo Calvino
ISBN
DOSYA FORMATI 5,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Italo Calvino `Zor Sevdalar' başlığı altında topladığı on üç `serüven'de, iletişim zorluğuna, insan ilişkilerinin derinliklerinde yatan bir sessizlik bölgesine tutuyor büyütecini. Öykülerin büyük bir bölümü, sessizliğe doğru yol alan bir iç yolculuğu işliyor. Hemen her serüven, birbirlerini seven bir kadınla bir erkeğin nasıl yan yana gelemediklerinin öyküsü. Calvino, gönül ilişkisinin temelini sanki uzaklığa dayandırıyor. Nitekim sevgilisine kavuşmak için bütün bir gece ikinci mevki bir kompartımanda yol alan bir erkek, asıl mutluluğu bu rahatsız yolculuk gecesinde bulur. Calvino yine bakışımlardan, karşıtlıklardan yola çıkarak, yine sözcüklerle sanki satranç oynar gibi yazıyor öykülerini.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zor Sevdalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zor Sevdalar.

...re eskiden yeniye Üretim Zor Sevdalar. Italo Calvino ... Zor Sevda (2008) Filmi - Sinemalar.com ... . Can Yayınları. Italo Calvino Zor Sevdalar başlığı altında topladığı on üç serüvende, iletişim zorluğuna, insan ilişkilerinin derinliklerinde yatan bir sessizlik bölgesine tutuyor büyütecini. Zor Sevda Kategorisi. Niran Ünsal Sevda Yolu. 20.484 izlenme. 03:28. Yabancı Roman. Zor Sevdalar. Zor sevdalar. Barkod 9789750843402. Stok Durumu VAR. Dram, romantik. Yıldız: Ümit Tombak, Zilan Duru, ... Zor Sevda - Dizi Bilgi ... . Dram, romantik. Yıldız: Ümit Tombak, Zilan Duru, İrem Mercan vb. Bir toprak meselesi yüzünden dört yaşında iken babası öldürülen Hasan, delikanlılık döneminde babasının katili Ekrem'i öldürür. Read Zor Sevdalar. from the story Kiralık Düşler by bulutsudusler (e) with 7,829 reads. deföm, elbar, kurgu. Önceden yazdığım bu ElBar kesitini yayınlayayım de......