Yeraltı Bulutları

Bünyamin Demirci

Yeraltı Bulutları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-27
YAZAR Bünyamin Demirci
ISBN 6059087803
DOSYA FORMATI 7,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Köyümüze yağmur yağmıyordu. Başka yerlerin yağmuru büyüyüp köyümüze sel oluyordu. Çölü basan sel, derdi köyün hocası yaşadığımız felakete. Çöl, yani suyun olmadığı yer; yağmurun değil. Bizim köyümüzde su vardı oysa. Üstelik yollarından çamur eksik olmazdı. Ağaçlar gür fakat dudaklar kuru; çünkü su, içilemeyecek hâle gelirdi baskınlar yüzünden. Hastalıklar bitmek bilmezdi. Bir sene haset, diğer sene kin, bazen cimrilik, bazense öfke... Ruhlarını hasta ederdi içenlerin. Yine de suyu içerlerdi; pisliğine aldırmadan ya da kendilerince arıtarak. Develerin değil atların suyu adam boyu sıçratarak koştuğu, çocuk- ların yüzme bildiği bir çöl. Suyun varlığı da yokluğu da çöl! Yeraltı Bulutları dünyanın eziyetli sıcağına; yürüyen, öksüren, selamlaşan sesleriyle bir gölgelik inşa ediyor satır satır. Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler… “Ne de olsa insan bir gün tamamlanacak.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeraltı Bulutları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeraltı Bulutları.

...avsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Yeraltı Bulutları Yeraltı Bulutları ... Yeraltı Bulutları - Bünyamin Demirci - kitapoba.com ... . Şule Yayınları. 11.25. 9.19 TL. Yeraltı Bulutları dünyanın eziyetli sıcağına; yürüyen, öksüren, selamlaşan sesleriyle bir gölgelik inşa ediyor satır satır. Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler… 9 TL. Yeraltı Bulutları dünyanın eziyetli sıcağına; yürüyen, öksüren, selamlaşan sesleriyle bir gölgelik inşa ediyor satır satır. Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler... 9.75 TL. Yeraltı Bulutlar ... Yeraltı Bulutları Satın Al | OdaKitap.com ... . Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler... 9.75 TL. Yeraltı Bulutları dünyanın eziyetli sıcağına; yürüyen, öksüren, selamlaşan sesleriyle bir gölgelik inşa ediyor satır satır. Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler... 17.70 TL. Yeraltı BulutlarıYeraltı Bulutları - Köyümüze yağmur yağmıyordu. Yeraltı Bulutları dünyanın eziyetli sıcağına; yürüyen öksüren selamlaşan sesleriyle bir gölgelik inşa ediyor satır satır. Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler... "Ne de olsa insan bir gün tamamlanacak." 11.25 TL. Yeraltı Bulutları dünyanın eziyetli sıcağına; yürüyen, öksüren, selamlaşan sesleriyle bir gölgelik inşa ediyor satır satır. Gemisiz çöllerde kurulan tılsımlı cümleler......