Define Adası (karton kapak)

Robert Louis Stevenson

Define Adası (karton kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-04-29
YAZAR Robert Louis Stevenson
ISBN 9944883108
DOSYA FORMATI 3,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

18. yüzyılın ikinci yarısı okyanusların korsan kaynadığı, uzakadaların inanılmaz maceralara sahne olduğu bir dönemdir.Jim Hawkins, bu karışık günlerde ailesiyle birlikte İngiltere’nin güney kıyılarındaki Amiral Benbow Hanı’nda yaşamaktadır.Yolu Amiral Benbow’a düşen Billy Bones isimli eski bir korsan,hanı işleterek kıt kanaat geçinen aileninyaşamını değiştirecektir.Bones’un korsan Flint’in definesinin yerinigösteren bir haritası vardır ve bu haritabir bela mıknatısı gibi bütün korkunçkorsanları hana çeker.Harita bir rastlantı sonucuJim Hawkins’in eline geçer ve heyecanlı bir define avı başlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Define Adası (karton kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Define Adası (karton kapak).

.... (Tanıtım bülteninden). "Robert Louis Stevenson" - diğer ürünler ... Define Adası - Robert Louis Stevenson - kitapbende.com ... . Define Adası. Define Adası Stevenson'ın ilk kez 1881 yılında bir dergide tefrika olarak yayımladığıDefine Adası, bugüne dek gerek atmosferi ve karakterleriyle, gerek anlattı. : Karton Kapak. 9786059078849. 913407. Define Adası. Mutena Yayınları. 6.00. : Karton Kapak. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Kitap: Define Adası Yazar: R.Louis STEVENSON Yayınevi : Kumran Tür: Roman Editör: Kayhan Can Kap ... Define Adası (Karton Kapak) ... .Louis STEVENSON Yayınevi : Kumran Tür: Roman Editör: Kayhan Can Kapak Tasarım: Kumran Yayınları Dizgi: Kumran Yayınları Cilt Bilgisi: Karton ka.. Dikişli Cilt Kalın Karton Kapak ''. Define Adası'na yolculuğumu ve orada olanların hikayesini yazıyorum çünkü arkadaşlarım bunları başkalarının da bilmesi gerektiğine inanıyorlar. Dünyanın önemli gotik yazarlarından Robert Louis Stevenson'un herkes tarafından bilinen ünlü "klasik" romanı Define Adası da "Oğlak Klasikleri" arasında. Karton Kapak. Kağıt Türü. Şimendifer Çocukları, kasabanın geçmişini öğrenecekleri Definedeki Sır ile maceraya devam ediyor. Esrarengiz Yabancı - Şimendifer Çocukları (Karton Kapak). Esra Ağaoğlu Esra Kireçci....