Bebo ve Bice’nin Keşifleri 3 / Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var!

Tecnoscienza

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 3 / Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Tecnoscienza
ISBN 6051980331
DOSYA FORMATI 10,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bebo ve Bice, arkadaşları Rino’nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. Şimdi sıra bu baloncukları patlatmadan Rino’ya götürmeye geldi. Sizce başarabilecekler mi? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo biraz şakacı, Bice ise serüven peşinde koşan bir oyunbaz. Meraklı Bebo ve Bice’nin karşısına her zaman tuhaf ve sıra dışı şeyler çıkıyor. Onlar da basit deneyler yaparak olayları açıklığa kavuşturuyorlar. Bebo ve Bice’nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Hikâyeye yerleştirilmiş basit deneyler aracılığıyla çocuklar erken yaşta bilimle tanışıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebo ve Bice’nin Keşifleri 3 / Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebo ve Bice’nin Keşifleri 3 / Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var!.

...86051980331. ...3 KAŞIĞIMIN ÜSTÜNDE BALONCUK VAR / DOMİNGO ürün ve modelleri markası ve DOMİNGO YAY KOMİSYON 1 ... Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3 ... .BASKI KEMAL ATAKAY TÜRKÇE 36 SAYFA BEBO VE BİCENİN KEŞİFLERİ... 12.48 TL. Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3. Yeni. Ücretsiz Kargo. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. Şimdi sıra bu baloncukları ... Bebo ve Bicenin Keşifleri 3 Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var ... . Yeni. Ücretsiz Kargo. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. Şimdi sıra bu baloncukları patlatmadan Rino'ya götürmeye geldi. 11.68 TL. Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. 12.80 TL. Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3 Domingo Yayınevi ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3, Yazar : Tecnoscienza, Yayınevi : Domingo Yayınevi - 9786051980331 - Fiyat: 10,47 TL. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. 14.40 TL. Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. 12 TL. Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3-Domingo Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme... - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3-Domingo Yayınevi-9786051980331-Tecnoscienza-Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğr. - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3. KAPAT. %30 indirimli. Çocuk Kitapları. Hikayeler. Kaşığımın Üstünde Baloncuk Var! Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. - Bebo Ve Bice'Nin Keşifleri 3 - / - Tecnoscienza 1030140102. Biraz Deterjan Biraz Su, İşte Havada Uçuşan Onlarca Baloncuk. Şimdi Sıra Bu Baloncukları Patlatmadan Rino'Ya Götürmeye Geldi. 14.81 TL. Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 3. Tecnoscienza Domingo Yayınevi. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk. Şimdi sıra bu baloncukları patlatmadan Rino'ya götürmeye geldi. 16 TL. Bebo ve Bice, arkadaşları Rino'nun hasta olduğunu öğrenince onu yatağında eğlendirmeye karar veriyorlar. Biraz deterjan biraz su, işte havada uçuşan onlarca baloncuk....