Turizm / Genel ve Yapısal Yaklaşım

Prof. Dr. Öcal Usta

Turizm / Genel ve Yapısal Yaklaşım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-01-01
YAZAR Prof. Dr. Öcal Usta
ISBN 9944223560
DOSYA FORMATI 9,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, özellikle üniversitelerimizde turizm öğretimi aşamasındaki öğrencilere ve aynı zamanda turizme ilgi duyanlara kaynak olması amacıyla, titiz bir içerik ve sistematik çerçevesinde yeniden gözden geçirilerek hazırlanmıştır. Turizmle ilgili başlıca yerli ve yabancı kaynaklar olduğu kadar, turizmdeki gelişmeleri de yansıtacak yayınlar taranmak suratiyle, çağdaş turizm olgusunun bir bütünlük içinde işlenmesini çaba gösterilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Turizm / Genel ve Yapısal Yaklaşım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Turizm / Genel ve Yapısal Yaklaşım.

...r olduğu kadar turizmdeki gelişmeleri de yansıtacak yayınlar taranmak suratiyle çağdaş turizm olgusunun bir bütünlük içinde işlenmesini çaba gösterilmiştir ... Turizm Genel ve Yapısal Yaklaşım , Öcal Usta - Fiyatı & Satın Al ... . Taksit tutarı. Genel Toplam. Tek Çekim. 16,56. İNDİRİM %8. Sepete Ekle. Turizm İşletmelerinde Negatif Örgütsel Davranışlar 1-Örnek Olaylarla. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Turizm: Genel ve Yapısal Yaklaşım! Öcal Usta. Bu kitap, özellikle üniversiteler ... Turizm: Genel ve Yapısal Yaklaşım Pdf İndir ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Turizm: Genel ve Yapısal Yaklaşım! Öcal Usta. Bu kitap, özellikle üniversitelerimizde turizm öğretimi aşamasındaki öğrencilere ve aynı zamanda turizme ilgi duyanlara kaynak olması amacıyla... 18 TL. ...Turizm Endüstrisi - Turizmin Ekonomik, Sosyal ve Fiziksel Çevre İlişkisi - Türkiyede Turizm - Uluslar arası Turizm ve Geleceğe Yönelik Eğilimler - Turizm Araştırmacıları İçin Başvuru Kaynakları. Öcal Usta adlı yazara ait Turizm Genel ve Yapısal Yaklaşım kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %10 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Öcal Usta. Bu kitap, özellikle üniversitelerimizde turizm öğretimi aşamasındaki öğrencilere ve aynı zamanda turizme ilgi duyanlara kaynak olması amacıyla... Not: + Taksit uygulanan kampanyalarda, ek taksit banka tarafından ekstrenize yansıtılacaktır. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: TURİZM GENEL VE YAPISAL YAKLAŞIM. Turizm Genel ve Yapısal Yaklaşım. Öcal Usta. Yayınevi: Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar. 18 TL. Bu kitap, özellikle üniversitelerimizde turizm öğretimi aşamasındaki öğrencilere ve aynı zamanda turizme ilgi duyanlara kaynak olması amacıyla, titiz bir içerik ve sistematik çerçevesinde... En yeni Turizm Genel ve Yapısal Yak...