Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları

Yrd. Doç. Dr. Osman Eralp Çolakoğlu

Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-01-01
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Osman Eralp Çolakoğlu
ISBN 6055681807
DOSYA FORMATI 6,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günümüzde Yüksek Öğretimin her düzeyinde turizm bazlı akademik birimlerin vardığı ve içerdiği sayısal büyüklüklerin ardında hiç kuşkusuz geçmişin özverili ve ileri görüşlü kadrolarının katkısı bulunmaktadır. Rekabetin bilgiye dayandığı, bilginin hızla üretildiği, paylaşıldığı ve tüketildiği, hatta eskitildiği çağımızda turizm eğitiminin her seviyesinde çeşitli konularda, farklı bakış açıları içeren, yeni yaklaşımları gündeme getiren yayınlara gereksinim artmaktadır. Lisansüstü turizm programlarında yetişen akademisyenlerinin bu ihtiyacı karşılama yönündeki çabaları yeni yayınların kazanımı ile sonuçlanmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları.

...z Ekinyayinevi.com´da Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar Yayınevine ait Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları kitabını Ekinyayinevi ... Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları - Büyük İndirimler Başladı ... .com güvencesi ile... Akademik kategorisinde yer alan Komisyon - Stratejik Yönetim ve Turizmde Uygulamaları kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Lisansüstü turizm programlarında yetişen akademisyenlerinin bu ihtiyacı karşılama yönündeki çabaları yeni yayınların kazanımı ile sonuçlanmaktadır. (4 kez incelendi). 14.55 TL. Lisansüstü turizm programlarında yetişen akademisyenlerinin bu ihtiyacı karşılama yönündeki çabaları yeni ... PDF Konaklama İşletmeciliğinde Stratejik Yönetim Süreci: Kavramsal Bir... ... . (4 kez incelendi). 14.55 TL. Lisansüstü turizm programlarında yetişen akademisyenlerinin bu ihtiyacı karşılama yönündeki çabaları yeni yayınların kazanımı ile sonuçlanmaktadır....