Seçilmişlerin Vasıfları

Nasiruddin Tusi

Seçilmişlerin Vasıfları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-05
YAZAR Nasiruddin Tusi
ISBN 6059925129
DOSYA FORMATI 5,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İslam Felsefe ve ilim tarihinin en önemli simalarından birisi olan Nasîruddin Tusî bu eserinde “Seçilmişler” olarak gördüğü ariflerin yolculuğunu eşine az rastlanır bir fesahat ve dirayetle anlatmaktadır. Ona göre arifler, zâhir âlimlerin akıl ile ulaşamayacağı bir takım hakikatlere müşahede yoluyla ulaşabilmektedir. İşte Nasîruddin Tusî, bu eserinde hakikat yolunun menzillerini ve yolcunun makamlarını anlatmaktadır. Eserin, pozitif ilimlere katkısı bütün ilim âlemi tarafından teslim edilmiş bir bilginin kaleminden çıkmış olması değerini bir kat daha artırmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Seçilmişlerin Vasıfları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Seçilmişlerin Vasıfları.

...inin en önemli simalarından birisi olan Nasiruddin Tusi bu eserinde "Seçilmişler" olarak gördüğü ariflerin yolculuğunu eşine az rastlanır bir fesahat ve dirayetle ... Seçilmişlerin Vasıfları | Kitap.net ... ... X. Tweet. ULUSAL. YEREL GAZETELER. SPOR. TV İZLE. RADYO DİNLE. Seçilmişlerin Vasıfları pdf indir. Seçilmişlerin Vasıfları Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Seçilmişlerin Vasıfları Pdf İndir. Nasiruddin Tusi. İslam Felsefe ve ilim tarihinin en önemli simalarından birisi olan NasîruddinTusî bu eserinde "Seçilmişler" olarak gördüğü ariflerin yolculuğu ... Seçilmişlerin Vasıfları ... . Nasiruddin Tusi. İslam Felsefe ve ilim tarihinin en önemli simalarından birisi olan NasîruddinTusî bu eserinde "Seçilmişler" olarak gördüğü ariflerin yolculuğunu eşine az rastlanır bir fesahat ve dirayetle... Nasiruddin Tusi. İslam Felsefe ve ilim tarihinin en önemli simalarından birisi olan Nasiruddin Tusi bu eserinde "Seçilmişler" olarak gördüğü ariflerin yolculuğunu eşine az rastlanır bir fesahat ve dirayetle... Nasiruddin Tusi. İslam Felsefe ve ilim tarihinin en önemli simalarından birisi olan NasîruddinTusî bu eserinde "Seçilmişler" olarak gördüğü ariflerin yolculuğunu eşine az rastlanır bir fesahat ve dirayetle... Ürün Adı: Seçilmişlerin Vasıfları Ürün Kodu: 9786059925129 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Nasiruddin Tusi....