İslam'da Tüketici Hakları

Hüseyin Arslan

İslam'da Tüketici Hakları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-08-01
YAZAR Hüseyin Arslan
ISBN 9753891577
DOSYA FORMATI 9,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İslâmiyet tam ve bütünleştirici bir hayat düzeni ortaya koymaktadır. İslâm dininin emir ve yasakları yakinen incelendiğinde ilâhî sistemin adalet prensibini nasıl yaygın bir temel esas olarak getirdiğini kolayca görürüz. Bu prensip sosyal hayatın her sahasında gözetilmiş ve uyulması zarurî olarak konmuştur. İnsanların aldatılmaması, yanlış bilgilendirilmemesi, işte hak, adalet, doğruluk gibi İslâm’la özdeşleşmiş kavramların tabii bir sonucudur. Dolayısı ile tüketicilerin korunması, Yüce Peygamberlerimizin ilahî emirleri ilk tebliğlerinden itibaren gerek prensip ve gerekse uygulama olarak İslâm toplumunda yer almıştır.Elinizdeki eserde, İslâm’ın ilk asrı aslî müracaat kaynağı olarak kullanılıp, diğer birçok konuda olduğu gibi tüketicinin korunmasının bugünkü konumuna ışık tutulmaktadır. Tüketici ile ilgili düzenlemeler ve prensipler, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi konuları, eserin ana hatlarını oluşturmaktadır. (Arka Kapaktan)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İslam'da Tüketici Hakları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İslam'da Tüketici Hakları.

...lmıştır. kitaphanen.com´da uygun fiyata Diyanet İşleri Başkanlığı markalı İslam'da Tüketici Hakları 9789753891578 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz ... İslam`da Tüketici Hakları - Büyük İndirimler Başladı ... . İnsanların aldatılmaması, yanlış bilgilendirilmemesi, işte hak, adalet, doğruluk gibi İslâm'la özdeşleşmiş kavramların tabii bir sonucudur. 8.82 TL. İslam'ın ilk asrı asli müracaat kaynağı olarak kullanılıp tüketicinin korunmasına ışık tutulan kitapta, tüketici ile ilgili düzenlemeler ve prensipler, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi ile ilgili... 9.86 TL. İslam'ın ilk asrı asli müracaat kaynağı olarak kullanılıp tüketicinin korunmasına ışık tutulan kitapta, tüketici ile ilgili düzenlemeler ve prensipler, tüketicinin korunması ... İslam'da Tüketim ve Tüketici Hakları - Ulusal Tez ve Araştırma... ... ... 9.86 TL. İslam'ın ilk asrı asli müracaat kaynağı olarak kullanılıp tüketicinin korunmasına ışık tutulan kitapta, tüketici ile ilgili düzenlemeler ve prensipler, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi ile ilgili... İslam'ın ilk asrı asli müracaat kaynağı olarak kullanılıp tüketicinin korunmasına ışık tutulan kitapta, tüketici ile ilgili düzenlemeler ve prensipler, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi ile ilgili konular... İslam`da Tüketici Hakları. Kargoya verilme süresi 3 gün. İslam ın ilk asrı asli müracaat kaynağı olarak kullanılıp tüketicinin korunmasına ışık tutulan kitapta. tüketici ile ilgili düzenlemeler ve... İslam'da Tüketici Hakları - 432144 - Diğer - İslam'ın ilk asrı asli müracaat kaynağı olarak kullanılıp tüketicinin korunmasına ışık tutulan kitapta, tüketici ile ilgili düzenlemeler ve prensipler....