BilinçÖznelliğin Bilimi

Antti Revonsuo

BilinçÖznelliğin Bilimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-12-15
YAZAR Antti Revonsuo
ISBN 6059125222
DOSYA FORMATI 9,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bilincin araştırılması, bilim camiasının henüz üstesinden gelemediği en büyük meydan okumalardan biri olarak kabul edilir. Bu kitap, konuyla ilgili anlayışımıza ışık tutmayı vaat eden yeni bilinç bilimine etkileyici bir giriş sağlıyor. Bilinç: Öznelliğin Bilimi, çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların tümünü kapsadığı gibi alan için gerekli tarihi, felsefi ve kavramsal arkaplanı da veriyor. Bunun yanı sıra nöropsikoloji, kognitif nörobilim, beyin görüntüleme ve rüya, hipnoz, meditasyon, beden-dışı deneyim çalışmalarından elde edilen güncel bilimsel bulgular ve teoriler sunuyor. Revonsuo, mevcut temel felsefi ve bilimsel bilinç teorilerini bütüncül bir tarzda inceliyor ve alanda gerçekleşecek gelişmeler için en fazla umut vaat eden alanları belirliyor. Bilinç: Öznelliğin Bilimi, zorlu bilinç bilimi alanına ilgi duyan herkes için, özellikle de psikoloji, felsefe, biliş, nörobilim ve bunlarla bağlantılı alanlarda okuyan lisans öğrencileri için, okunması kolay ve güncel bir giriş sunuyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz BilinçÖznelliğin Bilimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap BilinçÖznelliğin Bilimi.

...l arkaplanı da veriyor. Antti Revonsuo. Bilincin araştırılması, bilim camiasının henüz üstesinden gelemediği en büyük meydan okumalardan biri olarak kabul edilir ... Bilinç: Öznelliğin Bilimi Pdf İndir ... . 40.32 TL. Bilinç: Öznelliğin Bilimi, çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların tümünü kapsadığı gibi alan için gerekli tarihi, felsefi ve kavramsal arkaplanı da veriyor. 48.60 TL. Bilinç Öznelliğin Bilimi - Bilincin araştırılması, bilim camiasının henüz üstesinden gelemediği en büyük meydan okumalardan biri olarak kabul edilir. 38.64 TL. KÜRE YAYINLARI , Bilinç Öznelliğin Bilimi için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Bilinç: Öznelliğin Bilimi ... Bilinç: Öznelliğin Bilimi ... . 38.64 TL. KÜRE YAYINLARI , Bilinç Öznelliğin Bilimi için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Bilinç: Öznelliğin Bilimi çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların tümünü kapsadığı gibi alan için gerekli tarihi felsefi ve kavramsal arkaplanı da veriyor. Bilinç: Öznelliğin Bilimi, çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların tümünü kapsadığı gibi alan için gerekli tarihi, felsefi ve kavramsal arkaplanı da veriyor. ...Bilim Bilim Eğitici ve Yardımcı Kitaplar Genel Sosyal Bilimler Teknoloji-Teknik Kitaplar Uygulamalı Bilimler-Mühendislik. Felsefe-Düşünce - Bilinç Öznelliğin Bilimi. | 0 yorum | Yorum Yap. Bilinç: Öznelliğin Bilimi, çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların tümünü kapsadığı gibi alan için gerekli tarihi, felsefi ve kavramsal arkaplanı da veriyor. Bu kitap, konuyla ilgili anlayışımıza ışık tutmayı vaat eden yeni bilinç bilimine etkileyici bir giriş sağlıyor.Bilinç: Öznelliğin Bilimi, çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların... 47.60 TL. Bilinç: Öznelliğin Bilimi, çağdaş bilimsel bilinç araştırmalarındaki temel yaklaşımların tümünü kapsadığı gibi alan için gerekli tarihi, felsefi ve kavramsal arkaplanı da veriyor....