Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı!

Tecnoscienza

Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Tecnoscienza
ISBN 6051980355
DOSYA FORMATI 9,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tuhaf ama gerçek! Çiftçi Rino’nun tarlasında sarı renkte bir balkabağı yetişti! Bebo ve Bice, balkabağını turuncuya dönüştürmenin bir yolunu bulabilecekler mi? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo biraz şakacı, Bice ise serüven peşinde koşan bir oyunbaz. Meraklı Bebo ve Bice’nin karşısına her zaman tuhaf ve sıra dışı şeyler çıkıyor. Onlar da basit deneyler yaparak olayları açıklığa kavuşturuyorlar. Bebo ve Bice’nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Hikâyeye yerleştirilmiş basit deneyler aracılığıyla çocuklar erken yaşta bilimle tanışıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebo ve Bice’nin Keşifleri 1 / Eyvah Renkler Karıştı!.

...ri : genel. ×. Etiketler. Mağazaya Soru Sor ... Eyvah Renkler Karıştı!-Bebo ve Bice'nin Keşifleri 1 Kitabı... - CiciKutu ... . Ürün Adı: Bebo ve Bicenin Keşifleri 1 Eyvah Renkler Karıştı. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 1 - Eyvah Renkler Karıştı! Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Kargo dahil en ucuz11,68 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Eyvah Renkler Karıştı!-Bebo ve Bice'nin ... Bebo ve Bice'nin Keşifleri 1 - Eyvah Renkler... | HappyShop ... . Eyvah Renkler Karıştı!-Bebo ve Bice'nin Keşifleri 1. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 4 adetSon... Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Bebo ve Bice'nin Keşifleri 1 - Eyvah Renkler Karıştı! 12.60 TL. Bebo ve Bicenin Keşifleri 1 Eyvah Renkler KarıştıBebo ve Bicenin Keşifleri 1 Eyvah Renkler Karıştı - Tuhaf ama gerçek! Çiftçi Rino'nun tarlasında sarı renkte bir balkabağı yetişti! Açıklama. Ürün renkleri : genel. ×. Tuhaf ama gerçek! Çiftçi Rino nun tarlasinda sari renkte bir balka-bagi yetisti! Be...