Turizm Ekonomisi (Metin Kozak)

Metin Kozak

Turizm Ekonomisi (Metin Kozak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-01-01
YAZAR Metin Kozak
ISBN 9758969676
DOSYA FORMATI 6,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ekonomi denilince, insanların belleğine ilk olarak matematiksel denklemlerin ya da bazı tanımların gelmesi nedeniyle; sunulan bilgilerin sağlıklı özümsenmesi ve harmanlanması ya da teorik bilgilerin güncel yaşamda uygulanabilirliği konusunda zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tür sorunları ortadan kaldırmak amacıyla, eser içerisinde konuların teorik açıklamaları çok basit düzeye indirgenmekle birlikte, anlaşılabilirliği daha da kolaylaştırmak amacıyla bazı teorik bilgiler, değişik tablo, şekil ya da bilgi notu halinde verilen ek bilgilerle görselleştirilmeye çalışılmıştır. Ek olarak, her bölüm kısa açıklayıcı bir girişten sonra ilgili konuların anlatımı ile devam etmekte, bölüm sonunda yer alan özet niteliğindeki bilgi ile sonlanmaktadır. Konuların hangi ölçüde öğrenilebildiğini test etmek amacıyla hazırlanan tartışma soruları da bölüm sonlarında yer almaktadır. Sonuc olarak, bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlamak amacıyla basit bir dil anlatımına, yüzeysel ve sanal ortamdan öte daha çok günlük yaşamdan örneklere vurgu yapan bu eser içerisinde yer alan bütün bilgiler yazarların sorumluluğunda olup, amaç bilgi paylaşımını zevkli bir hale getirmektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Turizm Ekonomisi (Metin Kozak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Turizm Ekonomisi (Metin Kozak).

... 226Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Detay Yayıncılık Yazar:Metin Kozak Yayınevi:Detay Yayıncılık ... Turizm Ekonomisi - Metin Kozak - kitapjet.net ... . Metin Kozak. Ekonomi denilince, insanların belleğine ilk olarak matematiksel denklemlerin ya da bazı tanımların gelmesi nedeniyle; sunulan bilgilerin sağlıklı özümsenmesi ve harmanlanması ya da teorik... Turizm Sektöründe Rekabet Olgusu III. Rekabet Gücü Açısından Destinasyonların Önemi. Turizm Ekonomisi Metin Kozak. Turizm olarak öğrenilebildiğini Turizm III... Turizm Ürünü 3. Bölüm: EKONOM ... TURİZM EKONOMİSİ - OZAN BAHAR-METİN KOZAK | Nadir Kitap ... . Turizm Ekonomisi Metin Kozak. Turizm olarak öğrenilebildiğini Turizm III... Turizm Ürünü 3. Bölüm: EKONOMİ ve TURİZM İLİŞKİSİ I. Turizmin Önemi II. : Ozan Bahar. Yazar. : Metin Kozak. Alış-Veriş Listeme Ekle. Turizm Ekonomisi (Metin Kozak). Ekonomi denilince insanların belleğine ilk olarak matematiksel denklemlerin ya da bazı tanımların gelmesi nedeniyle; sunulan bilgilerin... Alış-Veriş Listeme Ekle. Turizm Ekonomisi (Metin Kozak). Ekonomi denilince insanların belleğine ilk olarak matematiksel denklemlerin ya da bazı tanımların gelmesi nedeniyle; sunulan bilgilerin... Metin Kozak kaleminden Turizm Ekonomisi (Metin Kozak) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Turizm Ekonomisi. Detay Yayıncılık (İstanbul). 5.67. Turizm Ekonomisi Metin Kozak, Ozan Bahar, Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar. Ekonomi denilince, insanların belleğine ilk olarak matematiksel denklemlerin ya da bazı tanımların gelmesi... Mesela bu yazımızda yazar Metin Kozak kitapları arasında yer alan Turizm Ekonomisi (Metin Kozak) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz....