Budo Çalışma Rehberi / Budo Renshu

Morihei Ueshiba

Budo Çalışma Rehberi / Budo Renshu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-10
YAZAR Morihei Ueshiba
ISBN 975652913X
DOSYA FORMATI 3,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Savaş Sanatlarının teorisinin olmadığı, çalışmanın esasen fiziksel olduğuna dair yaygın bir görüş vardır. Tarihi incelediğimizdeyse birçok ustanın ölmeden önce yazılı belgeler bıraktığını görürüz. Belli bir savaş sanatına şekil veren, eğitim sistemini kuran bu ustalar, ruhsal öğretilerde de insan bedenini ve fiziksel çalışmayı birinci araç olarak seçtiler. Yazılarını da yeni öğrenci için değil, Yol'a girmiş usta adayları için yazdılar.g erçek Aikido'dan bahsedilen ortamlarda bu gerçekliğin ölçüsü ne olacaktır? Aikido, esasen Zen kültürüyle yoğrulmuş Budo ile ne tip ilişkiler içindedir?Bu alanda Boda Renshu, Aiki sanatlarının en büyük çağdaş ustası olan Morihei Ueshiba'nın çok değerli tavsiye ve görüşlerini, daha da fazlası "Nasıl çalışmalı?" sorusuna verdiği yanıtlara içeren bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Budo Çalışma Rehberi / Budo Renshu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Budo Çalışma Rehberi / Budo Renshu.

...bi>Astroloji-Fal Budo Renshu: Budo Çalışma Rehberi ... Budo Renshu: Budo Çalışma Rehberi Morihei Ueshiba ... . Morihei Ueshiba. Okyanus Yayıncılık. Ana Sayfa. Budo Renshu Budo Çalışma Rehberi. Budo renshu budo çalışma rehberi. Barkod 9789756529133. Stok Durumu TÜKENDİ. 22.40 TL. Aikido, esasen Zen kültürüyle yoğurulmuş Budo ile ne tip ilişkiler içindedir? Bu anlamda Budo Renshu, Aiki sanatlarının en büyük çağdaş ustası olan Morihei Ueshiba'nın çok değerli tavsiye... Budo Çalışma Rehberi / Budo Renshu / Morihei U ... Okyanus Yayıncılık | Budo Renshu: Budo Çalışma Rehberi ... ... Budo Çalışma Rehberi / Budo Renshu / Morihei Ueshiba / Okyanus Yayınları. Budo Çalışma Rehberi-Bdo Renshu - 9789756529133. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR....