Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke Oltadaki Balık Türkiye

M. Emin Değer

Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke Oltadaki Balık Türkiye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-09-01
YAZAR M. Emin Değer
ISBN 9758410466
DOSYA FORMATI 5,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Prof. Türkkaya Ataöv: "Emin Değer, Milli Savunma Bakanlığı Hukuk Danışmanlığı gibi yetkili koltuklardan yabancılarla olan ilişkilerimizi yakından izleyebilmiş ve bir Türk Subayı'na yaraşır biçimde tepki göstermesini bilmiştir." Server Tanilli: "Emin Değer'i CIA-Kontgerilla ve Türkiye adlı kitabından hatırlayacaksınız. Yeni eseri "Oltadaki Balık Türkiye" bir bataklığa saplanışın öyküsü. Büyük bir ilgiyle, ama yine de hüzünle okuyorsunuz. Çünkü Emin Değer, o hengamede aymazlıkları, yer yer ihanetleri de sergiliyor. "Bu kadarı da olmaz" diyorsunuz; olmuş ama!" İlhan Selçuk: "Türkiye nasıl oltadaki oluyor? Bu ne biçim benzetmedir?.. Benzetme, kitabın yazarı Emin Değer'in değil, bütün dünyanın adını bildiği bir Amerikalının, Nelson A. Rockefeller'in... ABD Başkanı Eisenhower'a yazıdığı bir mektupta Rockefeller, bu benzetmeye başvuruyor... Bilinçsizliğin kör güdüsünde benliğini dış güdüme teslim etmiş bir toplum düzeyindeyiz. İnanmayan "Oltadaki Balık Türkiye"yi okusun." Uğur Mumcu: "Devletimizin temelindeki ilk harç, bağımsızlık bilincidir. Bu bilinç nasıl yokedilmiş? İşte bunun yanıtlarını veriyor Emin Değer. Bu gerçekler sadece geçmiş olayları değil, ileride yaşayacağımız CIA damgalı oyunları da sergilemektedir."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke Oltadaki Balık Türkiye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke Oltadaki Balık Türkiye.

...e Türkiye adlı kitabından hatırlayacaksınız ... Oltadaki Balık Türkiye -Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke ... . Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke: Oltadaki Balık Türkiye Devletimizin temelindeki ilk harç, bağımsızlık bilincidir. Bu bilinç nasıl yok edilmiş? İşte bunun yanıtlarını veriyor Emin Değer. Mehmet Emin Değer. Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke: Oltadaki Balık Türkiye. "Devletimizin temelindeki ilk harç, bağımsızlık bilincidir. Bu bilinç nasıl yok edilmiş? Estanbul Kitap ... Oltadaki Balık Türkiye: Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke... ... . Bu bilinç nasıl yok edilmiş? Estanbul Kitap ve Dergi. Oltadaki Balık Türkiye: Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke... Server Tanilli: 'Emin Değer'i CIA-Kontgerilla ve Türkiye adlı kitabından hatırlayacaksınız. Yeni eseri "Oltadaki Balık Türkiye" bir bataklığa saplanışın öyküsü. Büyük bir ilgiyle, ama yine de hüzünle okuyorsunuz. İlhan Selçuk: "Türkiye nasıl oltadaki oluyor? Bu ne biçim benzetmedir?.. Yeni eseri "Oltadaki Balık Türkiye" bir bataklığa saplanışın öyküsü. Büyük bir ilgiyle ama yine de hüzünle okuyorsunuz. Çünkü Emin Değer o hengamede aymazlıkları yer yer ihanetleri de sergiliyor. 24.94 TL. "Emin Değer'i CIA, Kontrgerilla ve Türkiye adlı kitabından hatırlayacaksınız. Yeni eseri Oltadaki Balık Türkiye, bir bataklığa saplanışın öyküsü. Büyük bir ilgiyle, ama yine de hüzünle... Yeni eseri "Oltadaki Balık Türkiye" bir bataklığa saplanışın öyküsü. Büyük bir ilgiyle, ama yine de hüzünle okuyorsunuz. Çünkü Emin Değer, o hengamede aymazlıkları, yer yer ihanetleri de sergiliyor. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Oltadaki Balık Türkiye: Emperyalizmin Tuzaklarındaki Ülke itibaren M. Emin Değer. Yeni eseri Oltadaki Balık Türkiye, bir bataklığa saplanışın öyküsü....