Tıva Kahramanlık Destanları 1

Metin Ergun

Tıva Kahramanlık Destanları 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Metin Ergun
ISBN 9753385466
DOSYA FORMATI 7,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türk destanlarıyla destancılık geleneklerinin geçmiş ve bugün bağlamında öğrenilmesi ve sağlam, güvenilir sonuçların elde edilebilmesine yönelik çalışmalar, bir yandan dev bir Türk destan külliyatının ortaya çıkmasını, diğer yandan da Türk dünyası destancılık geleneklerinin bir bütün halinde öğrenilmesini sağlayacaktır.Bu düşüncelerle hazırlanan Tıva Kahramanlık Destanları- 1 ve II, hem Tıva Türklerinin destanları ve destancılık geleneği üzerinde Türkiye'de yapılan ilk kapsamlı çalışma olması, hem de Türk destanlarıyla destancılık geleneklerinin öğrenilmesi ve üzerlerinde daha tatmin edici değerlendirilmelerin yapılmasına yönelik girişimlere ciddi katkılarda bulunacak olması yönüyle, kendisinden bekleneni yerine getirmiş olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tıva Kahramanlık Destanları 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tıva Kahramanlık Destanları 1.

... ve destancılık geleneği üzerinde Türkiye de yapılan ilk kapsamlı çalışma olması ... Tıva Kahramanlık Destanları 1 - %30 İndirimli - Metin Ergun - Pergole ... ... Tıva Kahramanlık Destanları 1 kitabı pdf indirmek için geldiniz. None yılında yayınlanan Tıva Kahramanlık Destanları 1 , TÜRKÇE ve Destan kategorisinde yer almaktadır. Tıva Kahramanlık Destanları 1 kitabı pdf indirmek için geldiniz. None yılında yayınlanan Tıva Kahramanlık Destanları 1 , TÜRKÇE ve Destan kategorisinde yer almaktadır. 37.50 TL. Bu düşüncelerle hazırlanan Tıva Kahramanlık Destanları- 1 ve II, hem Tı ... Tıva Kahramanlık Destanları-1 ... . 37.50 TL. Bu düşüncelerle hazırlanan Tıva Kahramanlık Destanları- 1 ve II, hem Tıva Türklerinin destanları ve destancılık geleneği üzerinde Türkiye'de yapılan ilk kapsamlı çalışma olması... Tıva Kahramanlık Destanları 1. Marka : Metin Ergun-Mehmet Aça. Tedarikçi : Akçağ Yayınları. Bu düşüncelerle hazırlanan Tıva Kahramanlık Destanları- 1 ve II, hem Tıva Türklerinin destanları ve destancılık geleneği üzerinde Türkiye'de yapılan ilk kapsamlı çalışma olması... Bu düşüncelerle hazırlanan Tıva Kahramanlık Destanları- 1 ve II, hem Tıva Türklerinin destanları ve destancılık geleneği üzerinde Türkiye`de yapılan ilk kapsamlı çalışma olması... 9789753385466. 828604. Tıva Kahramanlık Destanları 1. Akça...