Ben Ne Zaman Doğdum?

Behiç Ak

Ben Ne Zaman Doğdum?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-19
YAZAR Behiç Ak
ISBN 6059952613
DOSYA FORMATI 7,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ülkemizin çok sevilen çocuk kitabı yazarlarından, mizah ustası Behiç Ak’ın yarattığı “Tombiş Kitaplar” dizisi dört kitaba ulaştı. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor’un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Her kitapta farklı bir sorunun cevabını arayan Memo ile bu cevapları pek de umursamayan arkadaşı Tombiş, bu kez doğum günlerinin sadece rakamdan ibaret olmadığını, her tarihin içinde saklı öyküleri keşfediyor. Çocukları farklılıklar üzerine düşündüren “Tombiş Kitaplar”, felsefe okumalarının da kapısını aralıyor. Dizi, hem renkli desenleriyle hem de yaratıcı okumalara davet eden öyküleriyle küçük okurlar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Bir kuşun yumurtadan çıkmasına tanık olan Memo, kendi doğduğu günü merak eder. Annesinin, büyükannesinin, dedesinin, çevresindeki herkesin o güne ilişkin bambaşka anıları vardır! Acaba arkadaşı Tombiş ne hatırlamaktadır?..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Ne Zaman Doğdum? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Ne Zaman Doğdum?.

...emizin çok sevilen çocuk kitabı yazarlarından ... Hangi Gün Doğdum? Hızlı Hesaplama | Ben Ne Zaman Doğdum? ... ... 9.24 €. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Ben Ne Zaman Doğdum? Yazan ve resimleyen: Behiç Ak. 1 Benim Bir Karışım 2 Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor 3 Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor 4 Ben Ne Zaman Doğdum? Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hi ... Ben Ne Zaman Doğdum Behiç Ak ... . Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Benim Bir Karışım Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. 16.50 TL. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. 16.50 TL. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. 17.60 TL. Ben Ne Zaman Doğdum - Behiç Ak - Günışığı Kitaplığı ürününü vade farksız 3 taksit seçeneği ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor'un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. 16.72 TL. Benim Bir Ka...