Bebo ve Bice’ninKeşifleri 4 / Bize Bir Köprü Lazım!

Tecnoscienza

Bebo ve Bice’ninKeşifleri 4 / Bize Bir Köprü Lazım!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Tecnoscienza
ISBN 6051980362
DOSYA FORMATI 10,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yo, olamaz! Köprü yıkıldı… Çekirge Zigi için kolay, şöyle bir zıplasa yeter. Ama Bebo ve Bice uçurumu nasıl aşacaklar? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo biraz şakacı, Bice ise serüven peşinde koşan bir oyunbaz. Meraklı Bebo ve Bice’nin karşısına her zaman tuhaf ve sıra dışı şeyler çıkıyor. Onlar da basit deneyler yaparak olayları açıklığa kavuşturuyorlar. Bebo ve Bice’nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor. Hikâyeye yerleştirilmiş basit deneyler aracılığıyla çocuklar erken yaşta bilimle tanışıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebo ve Bice’ninKeşifleri 4 / Bize Bir Köprü Lazım! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebo ve Bice’ninKeşifleri 4 / Bize Bir Köprü Lazım!.

... hiç ayrılmayan iki arkadaş. Bebo ve Bice'nin Keşifleri, okul öncesi dönemden başlayarak çocukları dünyayı gözlemlemeye ve problemler karşısında çözüm üretmeye teşvik ediyor ... Bize Bir Köprü Lazım! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri... | KitapElimde.com ... . 11.20 TL. Çekirge Zigi için kolay, şöyle bir zıplasa yeter. Ama Bebo ve Bice uçurumu nasıl aşacaklar? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] kitaphanen.com´da uygun fiyata Domingo Yayınevi markalı Bebo ve Bicenin Keşifleri 4 Bize Bir Köprü Lazım 9786051980362 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi ... Bize Bir Köprü Lazım! - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 4 ... .com. kitaphanen.com´da uygun fiyata Domingo Yayınevi markalı Bebo ve Bicenin Keşifleri 4 Bize Bir Köprü Lazım 9786051980362 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 4 kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. - Bebo ve Bice'nin Keşifleri 4 - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Köprü yıkıldı… Çekirge Zigi için kolay, şöyle bir zıplasa yeter. Ama Bebo ve Bice uçurumu nasıl aşacaklar? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş. 16 TL. Çekirge Zigi için kolay, şöyle bir zıplasa yeter. Ama Bebo ve Bice uçurumu nasıl aşacaklar? Bebo pembe bir solucan, Bice ise mavi bir pire; birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaş....