İzmir'de Bir Manastır Çınarı

Zühal İzmirli

İzmir'de Bir Manastır Çınarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-10
YAZAR Zühal İzmirli
ISBN 9752542440
DOSYA FORMATI 5,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

…Klazumen Adası’nın sahilinde, babasıyla konuşur-ken buldu kendini; ‘Lakin senin bir çınar ağacı gibi ayaklarını sağ-lam basarak büyüyüp; çevrene, vatanına, mille-tine faydalı bir insan olman çok daha önemli...’Kamil Bey’in ona söylediği bu sözleri hiç unutmamış, kelimesi kelimesine ezberlemişti genç adam... Babası görememişti onun öğretmenlik yaptığı bu günleri... Demek ki O; vatanına, milletine öğretmenlik yapa-rak, yeni nesiller yetiştirerek faydalı olacaktı.” Mübadele ile geldikleri İzmir’de, babasına verdiği sözü yerine getirebilmek için tüm yaşamı boyunca çalışıp çabalayan, doksan üç yaşında bile hala ders kitapları yazan, kendini eğitime adayan bir öğret-menle, cumhuriyet döneminin ilk yıllarından baş-layan öğretim hayatımızın gelişimini okuyacak; siz de kendinizden çok şeyler bularak o yıllardan günü-müze doğru bir yolculuk yapacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İzmir'de Bir Manastır Çınarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İzmir'de Bir Manastır Çınarı.

...yolculuğu, Klazumen Adası... Köprülerin altından ne çok sular akmıştı ... İzmir'de Bir Manastır Çınarı - %12 İndirimli - Zühal İzmirli - Yücel ... . Manastır, Florina, Selanik, vapur yolculuğu, Klazumen Adası... Mübadele ile geldikleri İzmir'de, babasına verdiği sözü yerine getirebilmek için tüm yaşamı... İzmir'de Bir Manastır Çınarı. Yazar : Zühal İzmirli;Yücel İzmirli Yayınevi : Kırmızı Kedi Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler. Manastır, Florina, Selanik, vapur yolculuğu, Klazumen Adası... 8.52 TL. Manastır, Florina, Selanik, vapur yolculuğu, Klazumen Adası... ... İzmir'de Bir Manastır Çınarı Zühal İzmirli ... ... 8.52 TL. Manastır, Florina, Selanik, vapur yolculuğu, Klazumen Adası... Klazumen Misafirhanesi'nin o koskoca salonunun akustiğindeki çınlamalar, uğultulu sesler, ter kokusu, ayak kokusu, nefes kokusu... 11.11 TL. Çocukluğuna, Manastır'a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmuştı hayalinde. Alış-Veriş Listeme Ekle. İzmir'de Bir Manastır Çınarı. Çocukluğuna Manastır'a atlarına faytonlarına okuluna bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmıştı hayalinde. İzmirde Bir Manastır Çınarıİzmirde Bir Manastır Çınarı. Z.İzmirli Y.İzmirli Kırmızı Kedi Yayınevi. 10.37 TL. Çocukluğuna, Manastır'a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmuştı hayalinde. 12.29 TL. Çocukluğuna, Manastır'a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmuştı hayalinde. 10.37 TL. Çocukluğuna, Manastır'a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmuştı hayalinde. 10.66 TL. Çocukluğuna, Manastır'a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmuştı hayalinde. İzmir'de Bir Manastır Çınarı. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 19 dakika önce idefix. İzmir'de bir Manastır Çınarı eğitimci ve ders kitapları yazarı Halim Erker'in anılarından oluşan Yücel İzmirli - Zühal İzmirli tarafından kaleme alınmış kitap (1. Baskı - Nisan 2008). Çocukluğuna, Manastır`a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bir yolculuğa çıkmıştı hayalinde. Köprülerin altından ne çok sular akmıştı. 11.11 TL. Çocukluğuna, Manastır'a, atlarına, faytonlarına, okuluna, bahçedeki çınar ağacına kurulmuş salıncağına doğru şöyle bi...